Malá parťačka. Alex Marešová roste jako z vody, slavného tatínka rozhodně nezapře

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2023

Nedávno pro ŽivotvČesku.cz řekl zpěvák Julián Záhorovský (38), kolega Leoše Mareše (46), že jestli malá Alex bude vtipná po tatínkovi a krásná po své mamince, budou nejspíš muset odhánět houfy nápadníků ode dveří. Momentálně je holčička podobná spíše tatínkovi, na roztomilosti a půvabu jí to však rozhodně neubralo. Dojemnou společnou fotografií se známý moderátor jako pyšný tatínek pochlubil na sociální síti.

Něžná fotografie, na které Leoš Mareš tráví krásnou společnou chvíli s malou dcerou, jež vedle něj sedí a vypadá jako jeho malá kopie, musí dojmout i toho největšího škarohlída. Moderátor si je toho dobře vědom, a tak se roztomilou momentkou, kterou pořídil během rodinné dovolené ve Spojených státech, pochlubil na sociální síti Instagram.

 "Jestli bude Alex vtipná po Leošovi a krásná po své mamince, tak je lituji, protože budou muset odhánět houfy nápadníků ode dveří a rozhodně se nezastaví. Leoše znám a sleduji ho na Instagramu a musím mu vyslovit poklonu, že dceru má krásnou, dokonce bych řekl, že mu je dost podobná," sdělil nedávno redakci ŽivotvČesku.cz Julián Záhorovský, který se s Leošem Marešem zná z dob, kdy soutěžil v roce 2004 v první české SuperStar. Dívenka, které je momentálně deset měsíců, se nyní sice podobá svému slavnému otci, to ale na výroku známého zpěváka nic nemění.

S manželkou Monikou Marešovou, za svobodna Koblížkovou, se brali v roce 2018. Malá Alex je jejich první společné dítě. Monika se přitom stala maminkou poprvé, zatímco Leoš má již z předchozího vztahu dva dospívající syny, Matěje a Jakuba.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.