Malé svaly, vlasy a tenoučký knírek. The Rock ukázal, jak vypadal v 15 letech. Dwayna Johnsona by na starém snímku leckdo nepoznal

Herec Dwayne Johnson
Herec Dwayne Johnson
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2022

Dwayne Johnson (49), který je známý také pod přezdívkou The Rock, patří k nejsvalnatějším celebritám a aktuálně i k nejúspěšnějším hercům. Jeho cesta mezi hollywoodské hvězdy ale nebyla jednoduchá, původně chtěl být totiž zápasníkem. I proto na sobě tvrdě pracoval. Na aktuálně zveřejněném snímku z dětství by ho ale poznal málokdo.

The Rock se cvičení věnuje poctivě téměř každý den, odměnou jsou mu svaly, díky kterým získal nejednu roli v akčním filmu či komedii. Pokud se mu něco nedá upřít, je to silná vůle k tvrdé práci. Pohyb si zamiloval už jako dítě, nyní na prahu padesátky je ale ve své nejlepší formě a našel si svůj velmi charakteristický styl.

Jeho zesnulý otec Rocky Johnson byl profesionálním wrestlerem, i proto se herec původně vydal na dráhu zápasníka. Na své formě pracoval už od útlého věku, ani zdaleka však tehdy neměl takovou muskulaturu, jako má dnes. Nejlépe to ukazuje snímek z jeho dospívání, který teď zveřejnil. Má na něm vlasy, tenký knírek a je znatelně útlejší než dnes.

"Vyrostl jsem ve světě wrestlingu, miloval jsem ho celý život a dostal jsem v něm ty nejdůležitější a zároveň velmi kontroverzní lekce. Když jsem byl malý kluk, moji superhrdinové nenosili pláště. Byli to profesionální wrestleři," vysvětlil Dwayne Johnson australskému deníku The Sydney Morning Herald, proč byl už jako teenager v tak dobré fyzické formě.

O jeho životě bude i sitcom Young Rock, který zanedlouho uvidí diváci a na kterém s tvůrci úzce spolupracoval. Jeho dospívání má přitom ukázat vtipnější formou, a tak se fanoušci o svém oblíbeném svalnatci nejspíš dozvědí mnoho nových informací.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.