Reklama:

Mám dny, kdy se nelíčím a jsem v teplákách, říká těhotná Lela Ceterová. Snoubenka bijce Vémoly promluvila o urážkách na sociálních sítích

Lela Ceterová
Lela Ceterová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

Zápasník MMA Karlos Vémola (36) a jeho partnerka Lela Ceterová (31) na tomto světě už v prosinci přivítají druhé společné dítě. Lela je velmi krásná žena, která péči o svůj vzhled ani v těhotenství nezanedbává a za to ji na sociálních sítích některé ženy urážejí. "Když je žena těhotná nebo už vychovává dítě, tak to nemusí znamenat, že se o sebe nemá starat, mít doživotně mastné vlasy a nosit od rána do večera tepláky. Je mi líto, že mě kritizují, já jsem nikdy na nikoho neútočila," řekla Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak těhotenství prožívá.

Reklama:

Na konci dubna Lela Ceterová a Karlos Vémola oznámili, že se jejich dcera Lilinka dočká sourozence. Čas plyne jako voda a snoubenka úspěšného MMA zápasníka je už v 7. měsíci těhotenství. Přestože je Lela na rizikovém těhotenství, požehnaný stav si užívá a vnímá ho jako velmi ženské a kouzelné období. Nezastírá ale, že se sem tam necítí nejlépe. "Občas s tím bojuji, ne vždy se cítím dobře a ne vždy vypadám tak, jak bych chtěla. Myslím si ale, že je přirozené, aby v těhotenství byly dny, kdy žena vypadá dobře a dny, kdy se tak necítí. Je to velmi individuální. Když můj muž prezentoval svůj nový nápoj, chtěla jsem být spokojená sama se sebou, tak jsem se nechala nalíčit a upravit. Myslím si, že je potřeba ukázat, že i těhotné ženy mohou a umí vypadat krásně," řekla Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

"Celkově si myslím, že těhotenství ženám přidává na kráse. Máme okolo sebe určitou auru, rozdáváme jinou energii. Těhotné ženy se mi velmi líbí, je to prostě jiné. Je to speciální období, kdy žena vypadá žensky, zakulacuje se a je to pěkné. Já sama sebe tak vidím, že jsem jiná. Samozřejmě jsou typy žen, které o sebe v těhotenství nějakým způsobem přestaly dbát, nebo jim není dobře, nelíbí se samy sobě. Když si žena řekne, že se sama sobě nelíbí, tak je to chyba, protože z ní pak vyzařuje negativita. Žena má být šťastná, že čeká miminko, mnoho z nich takovou možnost nemá. Ženy se nesmí samy ponižovat za to, že třeba přibraly, každá může být krásná i s 20 kily navíc, hlavní je, aby to uměla nosit," popsala pro ŽivotvČesku.cz snoubenka bijce Vémoly, jakých myšlenek by se ženy, obzvláště ty těhotné, podle ní měly vyvarovat.

Lela Ceterová patří mezi slavné krásky, které o svůj vzhled důkladně pečují. Na společenských událostech se objevuje perfektně upravená a na sociálních sítích sdílí snímky, na nichž její krása bere dech. V poslední době se jí ale na profilu začaly objevovat komentáře, které ji kritizují za to, že se i v těhotenství umí upravit, hezky nalíčit, učesat a stylově obléct.

"Já u sebe na sociálních sítích vidím útoky od žen, kterým se nelíbí, že jsem těhotná a upravuji se. Ale když je žena těhotná nebo už vychovává dítě, tak to nemusí znamenat, že se o sebe nemá starat, bude mít doživotně mastné vlasy a nosit od rána do večera tepláky. Také mám dny, kdy se nelíčím, mám mastné vlasy, jsem v teplákách a můj muž mě tak mnohdy vidí. Neřeším to a je to tak. Ale jsou dny, kdy se cítím skvěle, hezky se nalíčím a obléknu, pak se cítím úplně jinak a podle mě to některým ženám chybí. Je mi líto, že mě kritizují, já jsem nikdy na nikoho neútočila. Na těch komentářích je ale vidět, že nejsou úplně šťastné, neumí si udělat radost a najít si chvíli pro sebe. Někomu udělá radost i řasenka, nebo když se navoní, ale ony raději budou bojovat samy se sebou," řekla k urážkám na sítích Lela Ceterová pro ŽivotvČesku.cz.

Sama Lela si myslí, že ženy mají držet při sobě. Na urážky reaguje v klidu, protože vyjadřování je vizitkou daného člověka. "V životě jsem si nedovolila někoho urážet proto, že má jiný nos nebo kvůli čemukoliv jinému. To, jak se vyjadřuji, je moje vizitka a bylo by mi to až trapné. Možná tím, že se některé ženy vyjadřují tak negativně, dávají najevo své neštěstí. Jakkoliv urážet ženu, obzvláště těhotnou, je zlé. Je to citlivé období, hormony skáčou nahoru a dolů a žádné urážky nejsou namístě. Naštěstí se najde mnoho maminek, které šíří pozitivní energii i přesto, že se jim třeba vzhledově nelíbím. Může jim být sympatické, jaká jsem a tím pádem můj vzhled asi ani neřeší," vysvětlila brzy již dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz, za jaké ženy je ráda.

"Mám okolo sebe skvělé lidi, kteří mi dělají radost a jsem díky nim šťastná. Včera jsem začala 7. měsíc těhotenství a opravdu to neskutečně letí, za chvíli bude prosinec. Život vždy přinese něco pozitivního. Svatba byla odložená proto, že můj muž měl zdravotní problémy, byl po operaci a tak dále, asi bychom si tu svatbu neužili. Příští rok už tam budeme mít o jednoho prcka víc a mnohem víc si to užijeme," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová, jak se těší na svatbu s Karlosem Vémolou, která měla proběhnout už letos v létě.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: