Mám nového psa, jmenuje se Zodiac. Starý skončil v útulku, říká na kameru hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové

Katka Bradáčová se svým novým čtyřnohým kamarádem
Katka Bradáčová se svým novým čtyřnohým kamarádem
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz

Život hrdinky slavného dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové (71) má opět novou dějovou linku. Svěřila se, že má nového psa, protože starý, který se jmenoval Sargon, skončil v útulku a byl to chronický útěkář. "Nešlo to s ním, pořád utíkal," řekla na kameru pro ŽivotvČesku.cz Katka Bradáčová.

Sargon v loňském roce skončil v útulku celkem třikrát. Když se tak stalo podruhé, požádala Katka redakci ŽivotvČesku.cz o pomoc.

Strážníci Městské policie psa našli na toaletách ve stanici metra Depo Hostivař. Díky redakci ŽivotvČesku.cz a empatickému čtenáři Petru Vlkovi se pes vrátil k majitelce - Katce. Po 44 dnech se suma vyšplhala skutečně vysoko. Celkem 6250 korun dal náš čtenář za svobodu psa a radost Katky v loňském listopadu.

Jenže ta jí nevydržela dlouho. Pes se na konci roku dostal opět do útulku. Ovšem tentokrát už ho Katka nedokázala získat zpět. Podle informací, které má ŽivotvČesku.cz si ho adoptoval nový majitel.

I když to pro hrdinku ze slavného dokumentu byl smutný okamžik, netrvalo dlouho a pořídila si nového psa. O něm promluvila na kameru redakce ŽivotvČesku.cz. "Mám nového pejska, jmenuje se Zodiac. Říkám mu ale Zodí. Ten starý Sargon byl chronický útěkář... Je mi po něm pořád smutno," řekla pro ŽivotvČesku.cz na kameru Katka Bradáčová s tím, že nového psího kamaráda dostala darem.

"Nového psa jsem dostala od jedné holky, byl týraný. Mám ho ráda a vím, že mi nikam utíkat nebude. Mám ho 14 dnů," dodala Katka Bradáčová. Co všechno řekla o svém novém čtyřnohém kamarádovi se můžete podívat ve videu. Pokračování rozhovoru pak naleznete v sobotu na portálu ŽivotvČesku.cz v 10:00.

Žena, která se stala veřejně známou díky dokumentu Katka od režisérky Heleny Třeštíkové (7...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.