Mám obrovskou úctu před všemi matkami. Děkuji za ten zázrak, říká partner Gabriely Soukalové k příchodu dcery

Se svolením Miloše Kadeřábka
Se svolením Miloše Kadeřábka
Foto: Pyšný otec Miloš Kadeřábek se svou dcerou
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2021

Moderátorka a mistryně světa v biatlonu Gabriela Soukalová (31) a její partner Miloš Kadeřábek se dočkali vytoužené dcery. Tatínek, ze kterého spadla nervozita, pro ŽivotvČesku.cz popsal oslavu velkého zázraku a vzdal hold všem ženám, které se staly matkami. "Je to obrovský zážitek a jsem rád, že jsem mohl být u toho a sledovat ten obrovský dar a opravdový zázrak," řekl otec malé Izabely pro ŽivotvČesku.cz.

O dva dny přetáhla termín porodu, ale ve čtvrtek večer se rozhodla, že už se musí jít podívat, jak to vypadá na světě. V hořovické porodnici se narodila dcera moderátorky Gabriely Soukalové a podnikatele Miloše Kadeřábka.

"Skončilo to dlouhé čekání. Něco skončilo, ale nyní něco nového začíná," řekl Miloš Kadeřábek pro ŽivotvČesku.cz k příchodu dcery, která dostala jméno Izabela Gabriela Kadeřábková.

"Včera jsem pochopil celý ten proces zrození. Chtěl bych říct, že mám obrovský respekt a obrovskou úctu před všemi ženami, které se staly matkami. Gábina byla velmi statečná a je to opravdu obrovský zážitek a jsem rád, že jsem mohl být u toho a sledovat ten obrovský dar a opravdový zázrak," dodal pro ŽivotvČesku.cz Miloš Kadeřábek, který také s úsměvem přiznal, že je ještě trošku unavený z oslavy.

"Dceru jsem stihl zapít už včera, nebylo na co čekat. Jsem rád, že si kamarádi udělali čas, napsal jsem jim v 17 hodin večer a je neskutečný, že zahodili všechny plány a hned dorazili. Zapíjelo se u táty v podniku, přišli moji nejbližší přátelé, byl tam samozřejmě i můj táta, byl to opravdu moc fajn večer," popsal pro ŽivotvČesku.cz šťastný tatínek, který také nezapomněl poděkovat lékařům.

"Mám obrovský respekt také k lékařům, byli všichni úžasní a profesionální, chci poděkovat všem v hořovické porodnici. Jsou to lidé na svém místě a udělali na mě velký dojem," dodal pro ŽivotvČesku.cz s velkou pokorou v hlase muž, který se svou osudovou ženou možná z malé Izabelky vychovají novou biatlonovou hvězdu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.