Mám přítelkyni, ale vzpomínky na život s Ivetou Bartošovou mě provází nadále, říká vdovec Josef Rychtář téměř devět let od smrti zpěvačky

Josef Rychtář a zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová
Josef Rychtář a zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 1. 2023

Letos to bude už devět let, kdy ztratil svou životní lásku. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (64) prožívá vždy koncem dubna těžké období. Redakci ŽivotvČesku.cz popsal, že šlo pro něj o tak intenzivní a naplněnou lásku, že dodnes se mu vrací velmi silné vzpomínky, ve kterých se mu před oči vrací hezké, ale i velmi bolestivé momenty ze života se zpěvačkou.

Letos uplyne devět let, kdy se zpěvačka Iveta Bartošová rozhodla dobrovolně ukončit svůj život skokem pod jedoucí vlak. Zůstal po ní syn Artur (26) a vdovec Josef Rychtář, podnikatel, za kterého se provdala v září roku 2013. 

"Moje seznámení s Ivetkou, ke kterému došlo, a náš společný čas, který se vyvíjel až do toho osudného dne, tak to bylo něco pro mě velmi intenzivního. Její odchod mě velmi hluboce zasáhl. Měla nějaký dar, že mě citově zasáhla do mé mysli, srdce, že se to popsat nedá," vylíčil pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář, který kvůli lásce ke zpěvačce opustil svou první ženu.

Smrt umělkyně je pro Josefa Rychtáře o to těžší, že k ní došlo o jeho narozeninách 29. dubna. Pro ŽivotvČesku.cz popsal, že nikdy na svou druhou manželku nezapomene.

"V současnosti mám přítelkyni, ale i tak se mi vzpomínky vrací. Mám doma její obrázky a vlastně tu vzpomínku ani nechci nechat vymizet, uzavřít. Chci to nadále v soukromí, když jsem sám, prožívat. Dovolím si tvrdit, že tuhle životní kapitolu uzavřu, až z tohoto světa odejdu," dodal pro ŽivotvČesku.cz vdovec Josef Rychtář.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.