Mám ráda Vánoce bez stresu, říká Monika Binias. Daří se jí to díky jednoduchému systému

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2022

Influencerka a koučka životního stylu Monika Binias (50) patří mezi ty, kdo mají Vánoce skutečně rádi, a tak si je užívá se vším všudy. Zároveň ale nemá ráda stres, tudíž je v přípravách poměrně pečlivá. "Jsem docela na pořádek," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že předvánoční úklid z toho důvodu provádí s předstihem.

Monika Binias se proslavila v televizní reality show »Tchyně«, ve které navštěvovala rodiny účastníků a pomáhala jim za pomoci svých rad zlepšit jejich vzájemné vztahy. Této zkušenosti využívá i dnes ve svém zaměstnání, pracuje totiž jako on-line koučka v oblasti životního stylu a vztahů.

Svůj vlastní život má sympatická blondýnka ráda zorganizovaný, což platí také v případě příprav na Vánoce. "Výzdobu s manželem chystáme vždy tak, aby byla hotová k prvnímu adventnímu dni, takže to už máme hotové," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka hokejisty Petra Biniase (26), se kterým žije v německém Hannoveru.

"Předvánoční úklid děláme vždy v průběhu celého listopadu, aby to proběhlo bez stresu a měli jsme na to opravdu dostatek času. Já jsem docela hodně na pořádek, takže to dělám pečlivě - okna, dlaždičky, rovnání skříní...," popsala pro ŽivotvČesku.cz influencerka svou metodu, jak zařídit rodinnou pohodu během svátků i bez shonu a nervování.

Aktuálně má upečené první cukroví, a to vanilkové rohlíčky. V plánu má však několik dalších druhů. Hotová musí být letos dříve než v předešlých letech, protože se ještě před svátky chystá pracovně do Prahy, kde bude připravovat svůj nový projekt, jehož přesnou podobu si zatím nechala pro sebe.

"Co se týče dárků, tak ty si s manželem rádi dáváme po celý rok. O Vánocích to proto nijak zvlášť nehrotíme," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.