Mám za sebou Chorvatsko, teď se vracím do Ordinace, říká Michaela Badinková. Prozradila, co má v plánu

Herečka Michaela Badinková s kolegou Petrem Rychlým
Herečka Michaela Badinková s kolegou Petrem Rychlým
Foto: Se svolením TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2021

Čas utekl jako voda a letní prázdniny už se nezadržitelně blíží ke konci. Herečka Michaela Badinková (42), kterou si televizní diváci oblíbili jako doktorku Alenu Mázlovou v seriálu z lékařského prostředí, si užila nejteplejší měsíce v Česku, ale vyrazila i na zahraniční dovolenou. "Cestovala jsem za rodinou na Slovensko, užili jsme si to na chalupě a na týden jsme vyrazili k moři do Chorvatska. Zbytek léta mě čeká už jen v Česku," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Maminka dvou dcer – sedmileté Emílie a Evelíny (11) měla během jara s epidemií práce nad hlavu především kvůli online výuce, která byla snad pro každého rodiče dětí školou povinných hodně náročná. Není tedy divu, že si chtěla během léta vychutnat krásné počasí, teplé dny a možnost konečně vyrazit na dovolenou.

"Léto jsem strávila asi klasicky, cestovala jsem za rodinou na Slovensko, užili jsme si to na chalupě a výjimečně jsme jeli do zahraničí, vyrazili jsme k moři do Chorvatska. Byla to naprosto odpočinková dovolená, která ale trvala jenom týden. Chtěla jsem být hlavně u vody a na sluníčku. Zbytek léta plánujeme jenom v Česku i proto, že za chvíli začínáme hrát – doufám, že se naplno rozjede divadelní sezóna," řekla Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má před sebou hned několik věcí, na které se po dlouhé době omezení kulturního života hodně těší.

"Čeká mě premiéra v Divadle pod Palmovkou – taková francouzská absurdní komedie s Klárou Trojanovou. Pak se vracím do představení s Michalem Dlouhým a také pokračuji v Ordinaci v růžové zahradě," dodala sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.