Máma Sylvia z Chůvy k pohledání má i v 89 letech elánu na rozdávání. Renée Taylorová neztratila jiskru a promluvila o pokračování seriálu

Herečka Renée Taylorová
Herečka Renée Taylorová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Seriál Chůva k pohledání se stal v 90. letech obrovským hitem a diváci si ho čas od času rádi pustí i dnes. Jednou z jeho velkých hvězd byla herečka Renée Taylorová (89), která hrála matku hlavní postavy Fran. Přestože se příští rok stane devadesátnicí, zdá se, jako by od dob natáčení zestárla jen minimálně.

Nekonečná chuť k jídlu, obepnuté oblečení, svítivě blond vlasy a výrazný hlas. To bylo charakteristické pro postavu Sylvie v seriálu Chůva k pohledání a právě díky tomu si ji diváci zamilovali. Zdá se, že od natáčení se u ní nic moc nezměnilo. Přibylo jí sice pár vrásek, ale jinak by svou roli mohla bez problémů ztvárnit i dnes.

Přestože z blond herečky bude příští rok devadesátnice, rozhodně nelení a nadále se věnuje filmovým, seriálovým i divadelním projektům. Přesto jedny z nejhezčích vzpomínek, které se týkají její kariéry, má právě na Chůvu k pohledání, a dokonce si myslí, že by mohlo jednoho dne vzniknout pokračování.

"Byla to zábava a neustále jsme se smáli, byly to dobré časy. Vůbec jsme netušili, jak pozitivní odezvu dostaneme. Fran Drescherová (představitelka hlavní role v seriálu, pozn. red.) mi řekla, že kdyby se Chůva k pohledání měla vrátit na obrazovky, tak ona by hrála matku hlavní postavy a já bych hrála babičku. Dokud jsme zdravé, nevidím důvod, proč by se to nemohlo stát. Fran je teď ve věku, v jakém jsem byla já, když jsme natáčeli," řekla Renée Taylorová v rozhovoru pro divadelní magazín Broadway World.

Zdá se, že i přes pokročilý věk se Renée Taylorové daří po zdravotní stránce více než dobře. Na nejnovějších fotografiích totiž vypadá skvěle a zdá se, jako by od 90. let prošla jen minimální proměnou. Fanoušky by jistě potěšilo, kdyby ji mohli vidět v pokračování seriálu, o kterém sama něco málo prozradila a přála by si ho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.