Manžela bych si u narození našeho miminka přála, prozradila Vendula Pizingerová

Vendula by si přála, aby manžel byl u porodu.
Vendula by si přála, aby manžel byl u porodu.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2020

Vendula Pizingerová (48) si požehnaný stav maximálně užívá. Bříško se jí začíná pořádně zakulacovat. A brzy s manželem Josefem (32) přivítají na svět společného potomka. Prezidentka charitativní nadace prozradila pro ŽivotvČesku.cz, že by si moc přála, aby její milovaný muž byl u porodu.

Začátkem roku Vendula oslavila osmačtyřicítku a také zjistila, že čeká miminko. Těhotenství oznámila na sociální síti a dočkala se řady krásných gratulací.

Pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že jméno pro potomka, které s manželem vybrali, si nechají zatím pro sebe. Ale netajila se tím, že by byla ráda, kdyby jí Josef byl u porodu oporou. "Na miminko se moc těšíme. A pokud jde o jeho příchod na svět, tak bych si přála, aby manžel u toho byl, ale nikdy nevíte, jaká bude situace," prozradila šťastná Vendula, která moc dobře ví, že někdy člověk věci neovlivní a mohlo by se stát, že na porodním sále se ocitne sama.

I když Vendula, která má termín na začátku října, otěhotněla ve věku, ve kterém by si některé ženy už netroufly, má vše pod naprostou kontrolou. Pravidelně dochází ke svému gynekologovi do pražské porodnice U Apolináře, aby narození miminka bylo v naprostém pořádku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.