Manželce Luďka Soboty by její věk zřejmě nikdo nehádal. Krásná Adriana prozradila, díky čemu na 60 let nevypadá

Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 1. 2022

Herec a komik Luděk Sobota (78) má nejen skvělou uměleckou kariéru, ale může být pyšný, že doma ho opečovává skutečný poklad. Jeho manželka Adriana (60) je po jeho boku už více než 40 let a je mu výraznou oporou. Kromě skvělé povahy, kterou její manžel sám vyzdvihl, ale oplývá i krásou a patrně také elixírem mládí. Jak si jinak vysvětlit, že v 60 letech vypadá tak skvěle. "Nedělám vůbec žádné úpravy, to ne, musím se přiznat. Žádné botoxy nemám," řekla Adriana Sobotová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co pro sebe dělá.

Adrianu Sobotovou si mohou lidé dobře pamatovat nejen z fotografií ze společenských akcí, ale také z několika filmů. Po boku svého manžela si v roce 1980 například zahrála ve snímku Blázni, vodníci a podvodníci, později si zahrála ve filmech Čas sluhů, Ještě větší blbec, než jsme doufali či Nebát se a nakrást. Od natáčení svého posledního filmu v roce 1999 se ale kupodivu změnila jen minimálně a vypadá skvěle.

"Třeba je to fotkami (směje se). Může to být trochu geny, moje maminka taky nevypadala na svůj věk. Sportuju, tedy snažím se, hraju tenis, hýbu se a snažím se mít dobrou náladu, když to jde," řekla pro ŽivotvČesku.cz nesmírně krásná žena, která je už více než 40 let drahou polovičkou herce Luďka Soboty.

V 60 letech aby na Adrianě Sobotové člověk vrásky pohledal a také se může pyšnit fantastickou postavou. Přiznává, že vliv na její vzhled má nejen pravidelný pohyb, ale také to, že je celkově spokojená a stýká se s lidmi, kteří jí do života přinášejí radost.

"Já si říkám, že je dobré, aby se o sebe člověk staral, hýbal se, pokud může. Je to taky i o tom, když je člověk spokojený, když má trochu radost ze života a má kolem sebe dobré lidi. Já mám ještě skvělé kamarádky, takovou partu bezva holek a říkala jsem si, jak jsem za ně ráda, nejen za mého syna a muže. My se pravidelně scházíme a máme se rády," vysvětlila Adriana Sobotová pro ŽivotvČesku.cz, co má podle ní vliv na vzhled.

Slavné ženy, obzvláště pak v Hollywoodu, i když ani Česko se trendu nevyhnulo, mají tendence se nechat s věkem různě vylepšovat pomocí estetických zákroků. Na žádný takový manželka Luďka Soboty nikdy nešla a má za to, že stárnout se musí umět a věk je potřeba přijímat.

"Nedělám vůbec žádné úpravy, to ne, musím se přiznat. Žádné takové botoxy nebo tak, to nemám. Musí se umět stárnout, přece není možný mít hlavu vyhlazenou a tělo stárnoucí. Člověk si to udělá jednou a pak chodí donekonečna, protože na jednom místě vám to vyhladí a najednou vám zas vyleze něco na druhé straně (směje se), Samozřejmě, že člověk by potřeboval něco upravit, ale nemůže být dokonalý a chtít v tomhle věku vypadat na třicet," vysvětlila někdejší herečka pro ŽivotvČesku.cz svůj názor na plastické operace a jiné menší zákroky.

Jednou z dalších šťastných žen, které na svůj věk ani zdaleka nevypadají, je Petra Černocká. Ta je Sobotovým kamarádkou a právě ji sympatická nestárnoucí brunetka obdivuje. "Já si pamatuju, že se mi vždycky líbila Petra Černocká. Ta vypadá skvěle, je jí přes 70 a vím, že si taky nikdy nic nenechala dělat a pořád vypadá dobře. Je šmrncovní," dodala Adriana Sobotová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.