Manželé Hejdovi připravili pro syna pokojíček snů. Vyhráli jsme si na tom, říká Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová
Moderátorka Zorka Hejdová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 4. 2021

Narození dítěte je významným milníkem v životě. Chvíle radosti a štěstí prožívají manželé Zorka (30) a Míra Hejdovi (37), kterým se před nedávnem narodil syn Nikolas. Z nemocnice už jsou doma a chlapečkovi připravili nádherný pokoj, který připomíná nebeské království. "Já jsem udělala nějaký předvýběr, pak jsme s Mírou zajeli vše finálně vybrat. Víceméně jsme to vytvořili bez architekta nebo bytového designéra," řekla Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Příprava dětského pokoje pro novorozené miminko je jednou z příjemných a milých povinností rodičů. Krásná moderátorka Zorka Hejdová přivedla před více jak týdnem na svět syna Nikolase, kterého má s manželem a moderátorem Mírou. Šťastný pár vytvořil pro chlapečka nádherné zázemí a jeho pokojíček připomíná nebeské království.

Kdo by očekával dominanci modré, tak by se spletl. Design dětského pokojíčku je vytvořen s velkým vkusem a estetickým cítěním. Kombinace nebesky modré s čistě bílou a smetanovou barvu je jemná a působí harmonicky. Pokoj není ničím »přeplácaný«, naopak – v jednoduchosti je krása, jak se říká.

"Pokojíček jsme vytvářeli s manželem. Nechali jsme si poradit ohledně tapety, která byla základem. Já jsem udělala nějaký předvýběr, pak jsme s Mírou zajeli vše finálně vybrat. Víceméně jsme to vytvořili bez architekta nebo bytového designéra. Vybírali jsme si to sami podle pocitu, jak se nám to líbilo. Sami jsme si vše i montovali, protože jsme si to chtěli trošku užít. Vyhráli jsme si na tom," vyjádřila se Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si rodičovství velmi užívají.

"Nikolas je moc hodný, v noci spí hezky a vůbec si nemůžu stěžovat. Zvládáme to krásně a on je boží. Máme za sebou už i probdělou noc, takže jsme si vyzkoušeli tu druhou náročnější stránku. Každý den je jiný a člověk neví, do jakého dne se zrovna probudí. Zatím nemáme režim, ale snad nám to takhle dobře vydrží," doplnila Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Příchod malého Nikolase na svět oznámili na sociálních sítích 8. dubna a novopečená maminka poděkovala manželovi za velkou oporu a lásku, se kterou s ní zůstával v každém okamžiku během porodu. Půvabná blondýnka se rozhodla rodit v plzeňské Gynekologicko-porodnické klinice v Lochotíně a po narození syna si jeden z nekrásnějších párů českého showbyznysu chce dopřát klid a odpočinek po náročných měsících.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.