Manželé Sobotovi ukázali bydlení a z jejich snímků láska přímo srší. Na dobré manželství recept není, říká Luděk Sobota

Herec Luděk Sobota s manželkou
Herec Luděk Sobota s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 1. 2022

Herec a komik Luděk Sobota (78) je už více než 40 let ženatý s Adrianou Sobotovou (60), s níž má syna Ladislava (34). "Na dobré manželství žádný recept není, to je náhoda," řekl pro ŽivotvČesku.cz Luděk Sobota. Kromě toho, že jiskra jejich lásky ani po dlouhých společných letech nepohasíná, se mohou manželé pyšnit tím, že čas spolu tráví v útulně zařízeném domě, jehož interiéry se pochlubili.

Luděk Sobota ztvárnil za desítky let filmové kariéry nespočet rolí, největší výkon ovšem předvádí ve skutečném životě v roli manžela. Po boku své Adriany je štastný už více než 40 let a stejně tak je jeho žena šťastná vedle něj. Ani po 40 letech jejich láska nevyhasíná, naopak stále kvete. Sám herec ovšem netuší, co za jeho dlouholetým šťastným manželstvím stojí.

"Na dobré manželství žádný recept není, to je náhoda. Ale já jsem si to v osmnácti letech zkusil jednou nanečisto a pak už jsem si dával pozor (směje se). Vycházíme spolu furt dobře. Jsme spolu už hodně let, asi čtyřicet," řekl pro ŽivotvČesku.cz Luděk Sobota s tím, že jeho manželka si veškeré důležité datumy pamatuje lépe než on.

Zásluhu na šťastných letech ve svazku může nést i to, že Luděk Sobota a Adriana Sobotová žijí v krásném domě v pražských Malvazinkách. Manželé ukázali, jak interiér jejich domu vypadá. Ani jeden z nich si nepotrpí na moderní styl bydlení spočívající v prázdných stěnách a ponurých barvách. Naopak u nich dominuje oranžová barva a zajímavý zdobený nábytek.

Při focení domu do aparátu ochotně zapózovali i manželé a nešlo si nevšimnout, že Adriana Sobotová je nesmírně krásná žena, které by 60 let zřejmě jen tak někdo nehádal. Stárnutí jako by se jí obloukem vyhýbalo a kromě toho, že má pleť bez vrásky, má i fantastickou postavu.

"Manželka vypadá a vypadala vždycky dobře," složil své manželce kompliment přes ŽivotvČesku.cz Luděk Sobota, kterému by mohli jeho usměvavou manželku mnozí muži závidět. Jak sám v minulosti uvedl, je přesvědčen, že vzít si ji bylo skvělé životní rozhodnutí. "Je to velká optimistka, čímž vyvažuje to, že já jsem věčný pesimista. Tenkrát jsem měl tolik rozumu, že jsem si ji vzal," uvedl herec už před časem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.