Manželé už nikdy nebudeme, říká Jana Adamcová o vztahu se slavným režisérem

Jana Adamcová
Jana Adamcová
Foto: Se svolením Jany Adamcové
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 4. 2024

Moderátorka a redaktorka Jana Adamcová nežije s manželem Jiřím Adamcem ve společné domácnosti již několik let. Se známým režisérem a otcem společných dětí je ale v kontaktu na každodenní bázi. Okouzlující bývalá »sporťačka« promluvila pro ŽivotvČesku.cz o tom, jak v současnosti s manželem funguje, a zároveň vyloučila možnost, že by ještě někdy s Jiřím Adamcem tvořila rodinu se vším všudy. "Manželský návrat není možný, ale jsme v každodenním kontaktu. A vzhledem k věku to budu já, kdo se o manžela bude starat až do konce," uvedla maminka dvou dospívajících dětí.

Jana Adamcová a Jiří Adamec žijí už několik let odděleně. O rozvodu ale nemůže být řeč. Jak bývalá moderátorka sportovních zpráv uvedla pro ŽivotvČesku.cz, je úplně jedno, jestli jsou manželé rozvedeni nebo ne. Jana Adamcová je tou, která se bude o manžela starat až do konce jeho dní.

"Vím, že je to moje povinnost, a tak to beru. Děti to taky takhle cítí, takže samozřejmě ho nenecháme na holičkách, ale manželství jako takové už nefunguje a fungovat nebude," sdělila sympatická moderátorka s tím, že momentálně mají s manželem vztahy na přátelské úrovni.

Zhruba před třemi lety se objevila v mediálním prostoru informace o tom, že manželé Adamcovi již netvoří pár. Pro ŽivotvČesku.cz nyní maminka syna Daniela a dcery Jasmíny přiznala, že za krachem manželství stál velký věkový rozdíl –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ manžele dělí 24 let.

"U nás sehrál velkou roli věkový rozdíl, potom možná i nějaké šrámy z minulosti, se kterými jsme už vstupovali do toho našeho manželství. Ale velký věkový rozdíl ty nůžky mezi námi hodně otevřel. Není to tak, že to musí takto dopadnout u všech, ale ti partneři se musí chtít k sobě věkově přiblížit. A nám se to nepovedlo," dodala krásná Jana Adamcová, která od roku 2019 působila jako mluvčí vlády Andreje Babiše.

fv

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.