Manželka Ivana Bartoše na kameru prozradila, jaký může být její manžel premiér. Lydie Franka promluvila i o výchově dětí

Autor: ŽivotvČesku | Lydie Franka Bartošová
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Před více než rokem se rodina politika Ivana Bartoše (41) rozrostla o roztomilého syna Bertrama. Aktuálně Bartošova milovaná manželka Lydie Franka Bartošová (38) je na domácnost převážně sama, protože předseda Pirátů se plně věnuje kontaktní kampani před říjnovými volbami do Sněmovny. Jeho osudová žena v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz na kameru promluvila nejen o soukromí, politice, ale odhalila i svůj pohled na to, jaký by byl Ivan Bartoš premiér České republiky, pokud by Piráti v koalici s hnutím STAN slavili úspěch.

"Myslím, že by byl dobrý premiér. Byl by lidský, říkal by pravdu, uměl by se omluvit a vzít na sebe zodpovědnost," prozradila pro ŽivotvČesku.cz charismatická manželka předsedy Pirátů, se kterým 17. listopadu oslaví 6 let v manželství.

Pokud jde o politiku, tak by si Lydie Bartošová přála, aby letošní volby vyhráli především lidé. "Aby vláda pracovala pro lidi, aby to nebyl souboj o nějaké pozice, ale aby to byl boj o lepší společnost, lepší podmínky k životu," zdůraznila pohledná manželka lídra Pirátů.

Lydie Bartošová promluvila dále o tom, jaký je Ivan Bartoš člověk a jaký je v soukromí. Zavzpomínala i na první rande, které si pár zpříjemnil hrou pexeso. Netajila se tím, jak zvládá vychovávat dvě děti - kromě syna Bertrama má z předchozího vztahu patnáctiletou dceru Amélii. Co všechno o svých nejbližších prozradila, se podívejte výše ve videorozhovoru.

Ivan Bartoš s manželkou Lydií
Ivan Bartoš s manželkou Lydií
Foto: Se svolením Ivana Bartoše

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.