Manželka Jiřího Krampola Hana (†59) je po smrti. Zemřela hercovi v náručí

Jiří Krampol přišel o svou milovanou ženu.
Jiří Krampol přišel o svou milovanou ženu.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2020

Manželka herce Jiřího Krampola (82) Hana Krampolová (†59) v pondělí v podvečer náhle zemřela. Podle prvních informací naposledy vydechla doma v náručí milovaného manžela.

Smutnou informaci o smrti Hany Krampolové potvrdil serveru Super.cz blízký spolupracovník Jiřího Krampola a fotograf Miloš Schmiedberger.

Zemřela doma

Podle dalšího rodinného přítele Jiřího Marka zemřela Hana Krampolová náhle doma v bytě poblíž Staroměstského náměstí. „Před chvílí volal Jirka, že Hanka o půl šesté večer náhle doma zemřela. Je nám to všem moc líto, moc se těšila na společnou dovolenou od půlky srpna na zámku Valeč, kde chtěla posílit chatrné zdraví. Sbohem, Haničko, měli jsme tě rádi,“ napsal na sociální síti.

Bojovala se závislostmi

Hana Krampolová už delší dobu bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a sužovaly ji i psychické problémy. Silná kuřačka byla i opakovaně v léčebně. V posledních týdnech to ale vypadalo, že je Hana Krampolová opět v kondici. Přibrala na váze a došla si i ke kadeřníkovi. Její organismus však dlouholetý boj s démony v pondělí večer prohrál. Její stav si vychvaloval i manžel. Pro ŽivotvČesku.cz se dokonce nedávno vyjádřil, že si stav své ženy pochvaluje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.