Manželka Justina Biebera ukázala svou přirozenost. Bez make-upu je Hailey zcela jiná žena

Hailey Baldwin je velmi půvabná žena
Hailey Baldwin je velmi půvabná žena
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Manželka slavného zpěváka Justina Biebera (26) vystavuje své křivky a okouzlující tvář na sociálních sítích často. A vždy to modelce Hailey Bieber (23) značně sluší. Ovšem tentokrát zahraniční média uveřejnila snímek, na němž dominuje její přirozenost.

V minulosti se mnohokrát spekulovalo, zda tvář pohledné krásky není poupravena na některé ze známých estetických klinik. To ale vždy Hailey Bieber odmítala.

Ovšem je zcela znát, že když je její hezký obličej bez líčidel a »malovátek«, je k nepoznání. A mnoho fanoušků vede emotivní diskuzi, zda jí to sluší více s maku-upem či bez něj.

Jisté je jedno, pro slavného zpěváka to není rozhodující. Naopak Justin Bieber našel ve své manželce spřízněnou duši. Jejich vztahu sice zpočátku fanoušci nedávali moc šancí, a není se jim co divit vzhledem ke zpěvákově bouřlivé minulosti, ukázalo se ale, že stojí na pevných základech.

V neděli 22. listopadu Hailey slaví své 24. narozeniny a rozhodně se dá očekávat, že od svého vysněného manžela dostane nějaký krásný dárek. Bieber v minulém roce uvedl, když své vyvolené napsal dojemné přání k narozeninám skrz sociální sít, že na řadě jsou děti. A možná to by pro krásnou modelku byl vůbec nejhezčí dárek, kdyby se rodina rozrostla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.