Manželka mi vytváří zázemí. Rodina je na prvním místě, říká o třech letech v chomoutu Vladimír Růžička

Vladimír svou manželku Marušku miluje.
Vladimír svou manželku Marušku miluje.
Foto: Archiv Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2020

Hokejová legenda Vladimír Růžička (56) zažívá opět skvělé období. Už měsíc připravuje své hráče na hokejovou sezónu, zároveň si přes prázdniny užil rodinných radostí. S manželkou Maruškou cestovali po Česku a zároveň prozradil, jakou oporu má ve své milované ženě. "Rodina je pro mě nejdůležitější a manželka mi dodává obrovské zázemí," prozradil Vladimír pro ŽivotvČesku.cz.

Už nějakou dobu hokejová legenda trénuje hokejisty Hradce Králové. Největší oporou mu je v jeho náročné práci jeho krásná manželka Maruška (32) a milovaná dcera Lejla. A i když je Vladimír aktuálně v plném pracovním nasazení, s rodinou si užili i dovolenou v podobě výletů po Česku.

"Od konce července už naplno pracuji, ale předtím jsme stihli s manželkou i dcerou kratší dovolenou. Cestovali jsme různě po republice, takže jsme navštívili hezká místa v Česku, řadu zámků a hradů a bylo to hrozně fajn," prozradil bývalý kapitán zlatého hokejového týmu z Nagana z roku 1998.

Vladimír před třemi lety vstoupil do manželství s pohlednou Marií a od té doby zažívá rodinné štěstí.

"Rodina je strašně důležitá a já jsem rád, že mám skvělou manželku, která mi vytváří skvělé zázemí a klid na práci. Stará se prakticky pořád o naší dceru a vím, že někdy to nemá vůbec jednoduché. Je mi velkou oporou a já jsem na za to nesmírně vděčný," dodal pro ŽivotvČesku.cz Vladimír Růžička o svém aktuálním životě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.