Manželka Radka Kašpárka je ve 4. měsíci těhotenství. Je to potvrzené. Čekáme kluka, prozradil

Radek s manželkou Andreou čekají prvního společného potomka
Radek s manželkou Andreou čekají prvního společného potomka
Foto: Archiv Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2020

A je to potvrzené. Populární šéfkuchař Radek Kašpárek (39) se konečně dočká prvního syna. Jeho krásná manželka Andrea je ve čtvrtém měsíci těhotenství a ve středu se dozvěděli skvělou zprávu. "Tak to bude kluk, mám ohromnou radost," prozradil pro ŽivotvČesku.cz porotce ze slavné soutěže o vaření.

Mají to dokonale načasované a příroda jim v jejich snu vyšla vstříc. Letos v pátek 13. března vstoupil Radek s osudovou ženou do manželství a teď očekávají svého prvního společného potomka. A bude to kluk, jak si charismatický šéfkuchař přál.

"Konečně jsem se dočkal. Budu mít syna, dnes jsme se to s manželkou dozvěděli," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Radek, kterému syna přáli všichni jeho blízcí přátelé.

"Z předchozího manželství mám dvě dcery a moje manželka jednu. Teď se to konečně změní. Už jsem se trochu bál, protože pokud by to byla holka, tak by to znamenalo, že v mém životě bude pět ženských a z toho bych se asi už zbláznil. Takhle budou čtyři a jeden chlap," řekl s obrovským nadšením pro ŽivotvČesku.cz Radek, který by si v koutku duše přál, aby syn jednoho dne šel v otcových šlépějích.

Sympatický porotce ze slavné gastro show a jeden z nejuznávanějších šéfkuchařů v Česku bude mít rozhodně svému potomkovi co předávat. Díky své obrovské vůli, talentu a pečlivosti se dokázal hodně vypracovat. V roce 2015 získala jeho luxusní restaurace prestižní michelinskou hvězdu, kterou dokázala následně čtyřikrát obhájit. Jak je vidět, po boku osudové ženy Andrey, se mu plní životní sny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.