Manželka Radka Kašpárka slaví narozeniny a stárne do krásy. Od slavného šéfkuchaře dostala nádherný pugét růží

Radek Kašpárek s manželkou
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Andrey Kašpárkové
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2024

Andrea Kašpárková, manželka známého šéfkuchaře Radka Kašpárka, slaví v pondělí své 38. narozeniny. Pohledná černovláska redakci ŽivotvČesku.cz poskytla fotografii překrásné kytice, kterou dostala od manžela. "Budeme slavit doma s rodinou, nic velkého," uvedla osudová žena slavného gastro mága, jenž své ženě popřál i veřejně na sociální síti.

Manželka Radka Kašpárka v pondělí oslavila své narozeniny. "O rok mladší a krásnější! Pohodový narozeninový den lásko a maminko naše! Miluji Tě," napsal na sociální síť Instagram ke společnému snímku známý kuchař a hvězda gastro show.

Sympatické Andrejce popřála i redakce ŽivotvČesku.cz a zároveň se dotázala, jak své narozeniny oslaví. "Budeme slavit doma jen v úzkém rodinném kruhu, nic velkého neplánujeme," prozradila žena fenomenálního šéfkuchaře, která v loňském roce změnila image. Dříve Andrea nosila vlasy ostříhané nakrátko, nyní je z ní atraktivní dlouhovláska.

Kromě tříletého syna Sebíka a starší dcery vychovává s manželem ještě dvě dcery z jeho předchozího manželství. Kašpárkovi se poznali před devíti lety, z toho jsou čtvrtým rokem manželé. Podle všeho jim to i po letech náramně ve vztahu funguje. Před časem vyhlášený šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínal, jak se s manželkou seznámili.

"Na to si přesně pamatuji. První rande jsme měli v jedné kavárně v Telči a byla to láska na první pohled. Byl to náš velký den, kdy jsme se poznali, protože od té doby nám to skvěle funguje. Přesně 13. března máme výročí svatby a lepší ženu jsem si nemohl najít. Andrea je mou osudovou ženou a skvělý parťák do nepohody," vysekl pochvalu své manželce Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.