Manželka Vladimíra Růžičky promluvila o smrti jeho první ženy Evy. Pohledná Marie přiblížila i intimní detaily seznámení

Marie Růžičková s manželem
Marie Růžičková s manželem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2022

Marie Růžičková (34) zažívá krásné období - společně se svými nejbližšími se těší na Vánoce a letos to bylo pět let, kdy si řekli své »ano« s manželem Vladimírem Růžičkou (59). Pro ŽivotvČesku.cz nedávno prozradila, že aktuálně našla práci svých snů. Pokud jde ale o data, v únoru příštího roku to bude sedm let, co legendě českého hokeje vzala rakovina milovanou manželku Evu (†53), s níž vychoval dceru Evu (40) a syna Vladimíra (33).

"Smrt jeho ženy pro něj byla bolestivá a zlomová. Měl skvělou manželku, kterou hodně oceňuji. Čím jsem s Vláďou déle, tím víc. Byl to pro něj důležitý vztah a já ho nikdy nezpochybňovala," uvedla Marie Růžičková v knize »Ženy za zády«, kde popsala i první chvíle, jak se s legendou českého hokeje seznámila, o čemž informoval jako první deník Blesk.

"My jsme s Vláďou oba měli veškerou morální brzdu," zdůraznila sympatická Marie ohledně jejich seznámení, které proběhlo v jednom z chomutovských klubů. Zároveň si při námluvách nebyla jistá. "Holka, to přece nemůže fungovat. Na tom nemůžeme postavit budoucnost," popsala, když s ní koketoval o pětadvacet let starší sympatický někdejší hokejový útočník, který si svou druhou ženu vzal na Červeném Hrádku v roce 2017. Tehdy byl svatbě přítomen i jeho syn z prvního manželství, ale do oka si s novou ženou svého otce nepadli. "Vláďovým dětem rozumím. Ztratily mámu a bylo to pro ně hodně těžké. V ničem netlačím na pilu. Něco už se změnit nedá."

Nová práce

Marie Růžičková se těší z nové práce, která jí dělá radost. Dcerka Lejla (5) navštěvuje školku a půvabná blondýnka hledala činnost, která by ji bavila a přinesla i nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu. Nakonec se rozhodla otevřít si salon, kde klientkám naplétá copánky a prodlužuje vlasy.

"Začala jsem s tím veřejně teprve nedávno. Sama jsem řešila prodlužování vlasů a naplétání copánků a objevila tuto skvělou metodu kanekalonem. Moc lidí ji tu nedělá, tak jsem se do toho pustila," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka hokejové legendy, která už nechtěla jen »sedět« doma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.