Manželka Vladimíra Růžičky prošla výraznou proměnou. Opálená Marie Růžičková ukázala nový rudě černý účes

Marie Růžičková s manželem
Marie Růžičková s manželem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2021

Manželka Vladimíra Růžičky (58) Marie Růžičková (33) se po příjemné dovolené v Turecku rozhodla k výrazné změně vzhledu. Černé vlasy si nechala zkrátit a nově v nich má červené proužky. Choť hokejové legendy prokoukla a rozhodně je nyní nepřehlédnutelná. Opálení od moře navíc s novým účesem krásně kontrastuje. "Dovolená byla skvělá," konstatovala Marie Růžičková pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé Růžičkovi jsou sympatickým párem a Marie se jakožto manželka významného hokejového trenéra, tudíž veřejně známá osobnost, dobře stará o svůj vzhled. Poté, co se vrátila z dovolené u moře, kde byla s maminkou a dcerkou, se rozhodla k radikální změně, která jí svědčí.

"Mám prostě ráda změny! Kratší a melírovaný," napsala Marie Růžičková k snímku, který sdílela na sociálních sítích a na kterém ukázala svou proměnu. Dlouhé černé vlasy zkrátila jen těsně pod ramena a kadeřnice jí v nich vytvořila jasně červené proužky.

Nový účes na manželce Vladimíra Růžičky vypadá fantasticky i proto, že skvěle kontrastuje s opálenou pletí. Snědý odstín získala Marie na dovolené v Turecku. "Dovolená byla skvělá. Moc jsme si ji užily. Bylo krásné počasí, snad jediné, co to mírně kazilo, byly testy kvůli koronaviru. To člověku trochu život otrávilo," zhodnotila svůj pobyt u moře pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.