Reklama:

Manželka Vladimíra Růžičky se pochlubila opět novým účesem. Černá a bílošedá jí ladí. Na vlasy jsem šílená, přiznala

Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky
Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2021

Manželka Vladimíra Růžičky (58) Marie Růžičková (34) je známá svými vlasovými proměnami. Nyní se znovu pochlubila novým účesem, tentokrát v kombinaci černé a bílé barvy, které jí velice sluší. "Tohle jsem měla na hlavě už několikrát, takové kombinace se mi líbí," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková a prozradila, co na její účes říká manžel.

Reklama:

Marie Růžičková je stylovou ženou, která s každou změnou účesu prokoukne a sluší jí snad každý odstín, který se rozhodne na vlasech vyzkoušet. Nyní se pochlubila novými, velmi kontrastními barvami, které dokonale sedí k jejím modrým očím.

Reklama:

"Je to vyloženě taková bílošedá barva s černou. Tohle jsem měla na hlavě už několikrát, takové kombinace se mi líbí. Jen je těžší se o to starat, protože černá se vymývá do světlých konců a pak ty vlasy rychle tmavnou. Musí se o ně pečovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková o svém novém účesu.

Manželka Vladimíra Růžičky prošla už mnoha zajímavými proměnami a ačkoliv se její nový účes legendárnímu trenérovi líbí, nevěří, že jí vydrží dlouho. "Já jsem na vlasy šílená. Ženy mi hodně píšou a ptají se mě na inspiraci. Manželovi se ten účes líbí, ale zasmál se, že je zvědavý, jak dlouho to budu mít. Prý za měsíc budu mít zase jinou hlavu (směje se)," dodala Marie Růžičková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: