Manželka Vladimíra Růžičky slaví 34. narozeniny. Legendární trenér se může dmout pýchou, jak skromnou ženu má

Marie Růžičková
Marie Růžičková
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2022

Marie Růžičková, maminka malé Lejly (4), slaví své 34. narozeniny. Kdo by ale čekal velkou party, je na omylu. "Nepořádáme nic velkého, jen posezení s rodinou na zahradě," překvapila sympatická brunetka pro ŽivotvČesku.cz.

Hokejová manželka Marie Růžičková žije již šest let ve vztahu s legendou Vladimírem Růžičkou (58), z toho čtyři roky jako vdaná paní. Společně vychovávají také čtyřletou dceru Lejlu (4).

Tomu ostatně odpovídá i její dnešní narozeninová oslava. "Nemáme žádné velké plány, prostě jen posezení s rodinou na zahradě, to je celé," popsala pro ŽivotvČesku.cz pohledná Marie Růžičková, jak svůj dnešní velký den prožívá.

Mladá žena, o níž je známo, že si potrpí na upravený zevnějšek, prý dokonce ani tentokrát nemá žádné speciální narozeninové přání. "Já už jsem všechno dostala předem, plánujemi dvě dovolené a dostala jsem drahý a kvalitní fén, který jsem si přála. Nesmím zapomenout ani na obrovský puget - 71 růží od manžela. Teď už očekávám maximálně nějaké drobné překvapení od rodiny. Nejvíc bych si asi přála, abychom byli všichni zdraví," řekla skromně pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka.

V jejich rodině je podle Mariiných slov nyní vše při starém, žádná novinka není na obzoru dne, dokonce ani další potomek, na kterého je prý manželk hokejové legendy často dotazována. Kromě malé dcery Lejly má totiž Vladimír Růžička dva dospělé potomky - dceru Evu a syna Vladimíra - z předchozího mnželství. Dokonce se před šesti lety stal také dědečkem, když právě dcera Eva přivedla na svět syna Lukáše, který posílil mužské zastoupení v rodině. Dětí si tak manželé pravděpodobně v budoucnu užijí ještě dost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.