Marcela Holanová promluvila o dalších složitostech se zdravím. Před lidmi skrývá bolesti

Marcela Holanová
Marcela Holanová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2024

Zpěvačku Marcelu Holanovou v posledních letech trápily vleklé zdravotní problémy. Po bolestech spojených s operací kyčle, kterou podstoupila před pěti lety, ji začala zlobit záda. Ačkoliv se legendární umělkyně snažila rehabilitovat, ani po více jak roce bolesti neustupují. Sama však ale pro ŽivotvČesku.cz nyní přiznala, že už je to lepší, ale bolesti stále pociťuje. Zdravotní handicap ale vášnivou zpěvačku nemůže zastavit. Naopak, těší se na koncert s kapelou, který po delší době odehraje. "Budu vystupovat 25. května v Teplicích s kapelou, už se moc těším," sdělila s nadšením v hlase známá interpretka megahitů Ráno či Čau, lásko, který nazpívala s Karlem Gottem.

Marcela Holanová se řadí k umělkyním s opravdovou vášní pro svou práci. Ani bolesti ji nezastaví v tom, aby vystupovala před publikem. Jak sama pro ŽivotvČesku.cz uvedla, bez zpívání nemůže žít. "I kdyby to bolelo, tak se to uskuteční, protože bez toho nemůžu žít," uvedla Marcela Holanová k blížícímu se koncertu, kde po delší době zazpívá s kapelou. "Bude to zahájení lázeňské sezóny v Teplicích a už se moc těším na kapelu i na lidi," prozradila slavná interpretka.

Zrzavou zpěvačku trápily v minulých letech vleklé a bolestivé zdravotní potíže. V roce 2019 podstoupila operaci kyčelního kloubu, která ji sice pomohla, ale při rehabilitaci, kdy musela nový kloub namáhat, neúměrně zatěžovala záda. Bolesti v oblasti kříže populární zpěvačku provázejí dodnes, i když už je to prý lepší než dříve.

"Jsem statečné děvče, bolesti stále jsou, ale už ne takové," řekla s úsměvem dvaasedmdesátiletá umělkyně, které dělá mimo zpívání radost i brzký příchod jara. S letními měsíci totiž Marcela Holanová vyráží zatočit s bolestmi zad do vody. Jak před časem pro ŽivotvČesku.cz uvedla, právě plavání jí pomáhá. "Už se těším, až bude léto a budu moci plavat, to mi pomůže," sdělila před rokem své plány na léto zpěvačka. Dá se usuzovat, že teplé dny, stejně jako na řadu dalších lidí, působí na sympatickou umělkyni blahodárně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.