Reklama:

Marcela Holanová vyřešila jeden zdravotní problém, ale nastal jiný. Popsala strach, proč nemůže na dovolenou mimo hranice Česka

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: Herminapress
Michal Brož | Hlavní editor
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2022

Zpěvačka Marcela Holanová (70) se vrací do formy. Zdravotní komplikace, které ji limitovaly na podzim minulého roku, jsou minulostí. Přesto se přidaly jiné, naštěstí mírnější. Interpretka hitů jako Ráno či Čau, lásko pro ŽivotvČesku.cz také vysvětlila, proč nemyslí na odpočinek u moře.

Reklama:

Chmurný podzim je zapomenut, krom běžných obtíží, které občas trápí většinu lidí, se bývalá manželka hudebníka a moderátora Karla Šípa (76) cítí dobře. "Zdravotní problémy už mám konečně za sebou, teď je z tohoto pohledu všechno v pořádku. Snad jediné, co mi dělá vrásky na čele, je, že mě pobolívají záda, ale to bolí asi každého," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marcela Holanová.

Reklama:

Konec loňského roku ji přitom nezastihl v optimální formě. Trpěla nepříjemnými bolestmi po operaci kyčle, kterou přitom prodělala před více než dvěma lety. Samotný zákrok se sice povedl, komplikací ale bylo ochablé svalstvo. "Čím je člověk starší, tím je to horší. Není to tak, že bych byla omezena v chůzi, ale pravda je taková, že určitě nemohu jít tančit. Další operace? Určitě ne," řekla tehdy pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která svou kariéru začala v polovině sedmdesátých let ve skupině Faraon.

S lepším zdravím a rozvolňujícími se protiepidemiologickými opatřeními se nabízí zajet si odpočinou někam do teplých krajin. To ale Holanová odmítá a vysvětlila proč. "Na dovolenou nejezdím. Mám na zahradě bazén dlouhodobě, a to mi stačí. I když moře je moře, ale já mám z létání strach, takže raději budu doma," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: