Reklama:

Marcela Holanová zažívá opět nepříjemné zdravotní problémy. Promluvila o svém vleklém trápení

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 11. 2021

Zpěvačka Marcela Holanová (70) si letošní podzim neužívá v nejlepší zdravotní formě. Opět ji trápí velmi nepříjemné bolesti, a to po operaci kyčle, kterou před více než dvěma lety prodělala. Zákrok se povedl, jak sama říká, ale komplikací je ochablé svalstvo. Další zákrok odmítá. "Čím je člověk straší, tím je to horší. Není to tak, že bych byla omezena v chůzi, ale pravda je taková, že určitě nemohu jít tančit. Operaci další? Určitě ne," řekla pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která svou kariéru začala v polovině sedmdesátých let ve skupině Faraon.

Reklama:

Kvůli bolestem se v současnosti zpěvačka hitů jako Ráno či Čau lásko straní společnosti více než dřív. Nohu tak nepřetěžuje, což jí pomáhá od nepříjemných bolestí, se kterými se špatně vyrovnává.

Reklama:

"Jsem teď spíš doma, než že bych někde běhala. Pak taky ono kvůli vývoji epidemie stejně není moc kam chodit. Takže jsem zavřená a v klidu," přiblížila Marcela Holanová pro ŽivotvČesku.cz, jak tráví poslední dny, které nedělají radost ani epidemiologům.

A právě poměrně vysoké tempo šíření koronavirové infekce nutí řadu pořadatelů různých akcí ke zdrženlivosti. To se dotýká řady profesí. Mezi nimi jsou i umělci. "Něco mi sem tam zruší, něco odzpívám, ale samozřejmě je to znát a není to jako dříve, když tu vir nebyl. Pořadatelé se obávají, jak se situace bude vyvíjet, takže je méně práce než tomu bylo třeba v létě," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která v minulosti byla manželkou hudebníka a moderátora Karla Šípa (76).

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: