Marcele Holanové dělá vrásky na čele nekonečná rekonstrukce domu: Za 18 let to spolklo miliony, říká

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2020

Rusovlasá zpěvačka Marcela Holanová (69) se stále trápí s vleklou rekonstrukcí svého domova. Sama věří, že jednoho se celková oprava domu povede, ale jak sama uvedla, bere jí to síly. "Celkem to řeším dlouhých 18 let," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka několika velkých hitů.

Marcela se objevila na křtu jedné knihy, kde se potkala s řadou svých přátel a kolegů z hudební branže. Jenže do zpěvu jí tolik nebylo.

"Rekonstrukce mi dělá vrásky na čele. Od roku 2002 se stala řada chyb a stále to není dokončené. Už to stálo miliony korun a pořád to není dokončené," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka.

Na domě v pražských Modřanech, který rekonstruuje, došlo totiž k zásadním stavebním chybám, a jejich odstranění stojí zpěvačku nejen peníze, čas, ale i nervy.

Problém nastal ve chvíli, kdy Marcela v původní fázi nereklamovala již při převzetí nezdařené práce a musela podstoupit celou řadu soudních stání. Jinak si ale svou návštěvu společenské akce užila.

"Křest jsem si jinak užila, když odmyslím komplikace s domem. Potkala jsem tak řadu lidí, které mám ráda, takže jsem se těšila," dodala zpěvačka legendárních hitů jako Čau, lásko nebo Náš song.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.