Marek Lambora je novým porotcem show plné kostýmů. Eva Burešová vylíčila, čím si všechny získal

Eva Burešová pochválila Marka Lamboru
Eva Burešová pochválila Marka Lamboru
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2021

Televizní diváci mohou znovu sledovat oblíbenou show plnou kostýmů, jejíž osmou řadu začala vysílat nejúspěšnější tuzemská komerční stanice. Jednou z hlavních tváří letošní poroty je znovu zkušená zpěvačka a herečka Eva Burešová (27), která je ozdobou mezi mužskou částí. Nově je členem poroty také populární herec Marek Lambora (25), který s krásnou tmavovláskou tvoří milostnou dvojici v »primáckém« seriálu z farmářského prostředí. "Jeho názory jsou vždycky na místě, i když tento rok nebo tento ročník je pro nás trochu složitější, protože máme za úkol více kritizovat," zhodnotila jeho působení v nové roli Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Na televizní obrazovky se vrátila populární show, ve které známé osobnosti ztvárňují slavné hvězdy české i zahraniční scény. Na místo porotkyně usedla znovu představitelka Týny Popelkové Eva Burešová, vedle které si roli porotce užívá i její seriálový kolega a vítěz 6. ročníku pořadu, herec Marek Lambora. V osmé řadě totiž převzal novou roli porotce, která mu po výkonech v soutěži - ať už to byl Hugh Jackman, Freddie Mercury, Prince nebo Justin Timberlake, plným právem patří.

"Je to samozřejmě úplně jiná kolegiální disciplína, než je hraní. Ale my si s Márou hodně rozumíme v hudbě a v těchto věcech. Dost často se za »porotcovským« pultem shodneme. Spíše mě překvapilo, jak rychle do toho vplul. Já jsem měla vlastně tu zkušenost už minulý rok, když jsem byla porotě, pro mě to v něčem trošku jednodušší," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Podle jejího názoru se velmi rychle dostal do role porotce a ujal se jí opravdu skvěle. Má dar rétoriky a umí přednést i nepříjemná slova velmi přijatelným způsobem. "Jeho názory jsou vždycky na místě, a i když tento rok nebo tento ročník je pro nás trochu složitější, protože máme za úkol více kritizovat, tak Mára když tu kritika říká, tak je to vždycky velmi slušně a umí to podat tak, že vlastně nikoho nezkritizuje a neurazí. Místo porotce si určitě zaslouží také proto, že je vítězem jedné z řad show," dodala Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Šéfkuchař a brněnský rodák Přemek Forejt (34), jehož domovským revírem je Olomouc, vyrazil...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu