Marek Ztracený spadl při koncertu z pódia a skončil v nemocnici. Popsal krvavé zranění a svůj aktuální stav

Zpěvák Marek Ztracený
Zpěvák Marek Ztracený
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2021

Zpěvák Marek Ztracený (36) má za sebou vystoupení, na které nikdy nezapomene. V Pardubicích se totiž při koncertu zřítil z pódia. Při hrozivém pádu si zranil ucho a má stehy na hlavě. "Jsem pobouchaný, mám stehy za uchem, ale občas každý někdy spadne, třeba lidé spadnou z kola, takže fakt ze sebe nechci dělat nějakého Jamese Bonda," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák, který si uvědomuje, že mohl dopadnout daleko hůř.

Marek Ztracený si během vystoupení nevšiml, že jeho kontakt s fanoušky je už hodně na hraně a došlápl mimo jeviště. Následoval ošklivý pád mezi návštěvníky koncertu. K incidentu došlo již u druhé písničky, Marek Ztracený ale prokázal obdivuhodnou odolnost a celý koncert dozpíval.

"Ke konci už to bylo všelijaké, měl jsem všechno trochu v mlze. Když teď ale koukám na ta videa, tak si říkám, že to byl vlastně docela dobrý koncert," řekl v pondělí již dobře naladěný umělec pro ŽivotvČesku.cz.

"Já se k tomu ani moc vyjadřovat nechtěl. O tom mém pádu se psalo všude, udělala se z toho velká mediální vlna. Naprostá většina lidí mi přála štěstí a zdraví. Bylo to od nich moc hezké, že si na mě vzpomněli. Ale chytla se toho i část lidí, kteří dobrý záměr s mým zdravím neměli a píšou mi nechutnosti. Takže určitě jsem to nechtěl využít pro nějaké PR a stavět na tom sebepropagaci. Řeknu tedy jen krátce, že jsem v pořádku, doma, užívám si chvíle s malým a v sobotu budu připravený na to, abychom v Ostravě předvedli skvělou show," uvedl skromný zpěvák s tím, při pádu si poranil ucho a musel na šití.

"Jsem si jistý, že na Pardubice už nikdy nezapomenu. Jsem pobouchaný, mám stehy za uchem, ale občas každý někdy spadne, třeba lidé spadnou z kola, takže fakt ze sebe nechci dělat nějakého Jamese Bonda. Byl jsem v tu chvíli nešikovný, ale slibuji, že příště zase půjdu za fanoušky a zase se k ním nakloním, protože jsou tam kvůli mně a já kvůli nim, jen už nebudu padat," dodal umělec pro ŽivotvČesku.cz, který byl po koncertu převezen k ošetření do nemocnice.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.