Marek Ztracený zazářil na pódiu vedle Lucie Bílé a prozradil, že žije svůj nekonečný sen. Promluvil i o dalším dítěti

Zpěvák Marek Ztracený
Zpěvák Marek Ztracený
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Včera vystoupil jako jeden z hostů na koncertě Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně. Zazpíval po boku Lucie Bílé (56) hit - Co sudičky přály nám. Jaký má z celé akce zážitek a jaké bylo postavit se na místo, kde si se samotným Karlem Gottem před pár lety střihl duet, prozradil zpěvák Marek Ztracený (37) redakci ŽivotvČesku.cz. "Bylo to pro mě dojemné," popsal a zároveň se rozpovídal i o svém životě a plánech do budoucna.

Koncert Pocta Karlu Gottovi se kvůli koronavirové pandemii musel odsunout. Nyní už ale konečně byla příležitost, aby akce na jeho počest proběhla. Zúčastnily se jí desítky umělců včetně Marka Ztraceného.

"K vystoupení jsem přistupoval s respektem. Byl to pro mě velký zážitek, publikum bylo úžasné. A bylo to pro mě i dojemné. Před zhruba čtyřmi lety jsem zde totiž s Karlem Gottem vystupoval," zavzpomínal talentovaný skladatel pro ŽivotvČesku.cz na umělce, jenž před necelými třemi lety zemřel.

Populární hudebník Marek Ztracený sklízí v posledních letech jeden úspěch za druhým. Vyhrál v anketě Český slavík, vyprodal O2 arenu, dostavěl dům, má spokojenou rodinu. Vypadá to, že mu nic nechybí. "Je pravda, že furt žiju jeden nekončící sen. Ale mám i další sny a přání. Například příští rok chystám něco opravdu velkého," nastínil své plány pro ŽivotvČesku.cz muzikant, který na konci června vyráží na velké letní turné.

Časem by ale přece jen rád trochu zpomalil. "Nyní hodně cestuju, jsem pořád v autě. Do budoucna bych si to představoval trochu klidnější," svěřil se pro ŽivotvČesku.cz muzikant.

Řeč došla i na jeho soukromí. Se snoubenkou Marcelou (36) vychovává syna Marka (11), a tak se nabízela otázka, zda do rodiny nepřibude ještě další potomek. "Občas se o tom bavíme, kdyby se to přihodilo, dítě s láskou přijmeme. Ale kdyby ne, tak náš syn je tak úžasný, že nám naprosto stačí," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz aktuální držitel ceny Český slavík.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.