Mariah Careyová prodává své přepychové sídlo za 6,5 milionu dolarů. Na tomto domě se v létě vyřádili zloději

Sídlo Mariah Careyové
Sídlo Mariah Careyové
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
el[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2022

Zpěvačka Mariah Careyová (53) se zbavuje svého rozlehlého sídla v Atlantě. Dům, který měří 3832 metrů čtverečních, prodává za 6,5 milionu dolarů jen dva měsíce poté, co se stal terčem zlodějů. Ti využili toho, že autorka hitu All I Want For Christmas Is You odjela na dovolenou, což zjistili díky jejím sociálním sítím. Policie o případu promluvila pro magazín TMZ.

Mariah Careyová se rozhodla prodat své sídlo v Atlantě. Nádherný dům s přepychovým vybavením nabízí za 6,5 milionu dolarů. Rozhodnutí může souviset s tím, že v červenci se stal cílem zlodějů. Ti se dovnitř vloupali poté, co se díky příspěvkům na sociálních sítích ujistili, že slavná zpěvačka odjela na dovolenou a její domov zůstal prázdný.

"V souvislosti se sérií zločinů v oblasti jsme zatkli tři muže. Jsou zodpovědní za ozbrojené loupeže a neoprávněná vniknutí," sdělila tamní policie deníku TMZ v srpnu, kdy pachatele dopadla. Zřejmě ani to ale zpěvačku neuklidnilo.

Podle magazínu People byl dům, který je nyní na prodej, postaven v roce 1951, nachází se na 4 akrech půdy a měří 3832 metrů čtverečních. Je součástí komplexu luxusních domů za vysokou cenu a obklopený nádhernou přírodou. Interiér je pak sám o sobě známkou přepychu.

Uvnitř je 9 ložnic a 9 koupelen, prostoru je tedy dost pro velkou rodinu. Uvnitř je také nahrávací studio, luxusní domácí kino a posilovna. Venku pak bude mít nový majitel k dispozici tenisový kurt, velký bazén a rozlehlou terasu. Téměř všechny místnosti jsou laděny do odstínů růžové a bílé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.