Mariana Prachařová podobu se slavnou maminkou nezapře. Má něco, co já nemám, říká Dana Batulková

Herečka Mariana Prachařová
Herečka Mariana Prachařová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2021

Mariana Prachařová (27) se objevila na pražském Karlíně u příležitosti křtu knihy Anna z Hollywoodu. Jakmile se usmála, její podoba se slavnou maminkou Danou Batulkovou (63) byla nepřehlédnutelná. Herečka prozradila, co kromě krásy po ní dcera podědila. "Také je hodná jako já," řekla Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, v čem se od ní dcera naopak liší.

Herečka a zpěvačka Mariana Prachařová pochází ze slavné herecké rodiny a geny rozhodně nezapře. Podoba s maminkou Danou Batulkovou je obzvláště v posledních letech nepřehlédnutelná. Obě mají navíc cit pro módu a když se Mariana objevila na křtu knihy, nebylo divu, že jí to moc slušelo.

V případě Mariany Prachařové nepadlo jablko daleko od stromu. "Podobná mi je určitě. Také je hodná jako já. Říkala bych o ní samé hezké věci, a to bych se vytahovala, to nemůžu (směje se)," řekla o krásné a talentované dceři pro ŽivotvČesku.cz herečka Dana Batulková.

Přestože fyzická podoba mezi matkou a dcerou je nepřehlédnutelná, Mariana se po povahové stránce něčím liší. "Má něco, co já nemám. Je systematická, spolehlivá a přesná, kdežto já jsem hrozný chaotik. Mari má řád a snaží se si ho tvořit. V tom jsme odlišné," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz seriálová hvězda.

Mariana Prachařová zdědila herecké nadání nejen po mamince, ale i po otci Davidu Prachařovi. Kromě herectví se mimo jiné úspěšně věnuje i sociálním sítím - jako influencerka si dokázala získat přízeň více než 160 tisíc sledujících, se kterými se dělí o nejrůznější momenty a zážitky ze svého života.

Do Štědrého dne zbývá přesně 10 dní a v některých domácnostech už přípravy na něj vrcholí....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.