Marie Růžičková prozradila, proč hubne: Chci omezit sladké, jím ho moc, přiznala manželka hokejové legendy

Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Marie ve Vladimírovi našla životního partnera.
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2021

Svátky a Nový rok už jsou pryč, ale novoroční předsevzetí zůstávají. Marie Růžičková (32), manželka legendárního hokejisty Vladimíra Růžičky (57), strávila se svým mužem silvestrovský večer doma, ale nechyběla zábava, která k poslednímu dni roku zkrátka patří. „Od doby, co se známe, jsme nikam nechodili,“ přiznala pro ŽivotvČesku.cz krásná černovláska, která prozradila, s kým známý pár prožil Silvestra a co si s manželem předsevzali do nového roku 2021.

Manželé Růžičkovi jsou sympatickým párem a v manželství prožívají šťastné chvíle. Přes těžkou dobu, kterou přinesla epidemie koronaviru v Česku, se snaží nepropadat negativním myšlenkám a s rokem 2020, který byl pro všechny hodně náročným, se rozloučili v domácím pohodlí.

"Od té doby, co máme malou, vlastně co se známe, jsme nikam nechodili. Měli jsme tady známé, kteří mají taky holčičku, takže taková pohoda," popsala pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková to, jak s manželem oslavili Silvestr.

Moje manželka...láska...Pěkný den přeje Růža PS: To,že se nefotíme neznamená,že spolu nejsme 😉🤦‍♀️😂

Zveřejnil(a) Marie Růžičková dne Pátek 22. května 2020

Do nového roku si dala předsevzetí, které souvisí s její postavou. "Rozhodla jsem se, že nebudu jíst tolik sladkého. Taková lehčí dietka, protože ho jím příliš a je potřeba to trochu omezit. Manžel si žádná novoroční předsevzetí nedal," prozradila krásná Marie, která se v roce 2017 provdala na zámku Červený hrádek nedaleko Chomutova za bývalého hokejového útočníka.

"Samozřejmě si oba přejeme, aby bylo líp. Tahle situace s covidem je naprosto šílená. Spíš máme přání, ať se všechno zlepší a je to jinačí. Myslím si, že Vláďa si přeje klasicky dobré výsledky v hokeji - ať to dotáhnou co nejdál," dodala Marie Růžičková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.