Marie z oblíbené reality show se radikálně změnila. S Plutem to bylo jinak, než si lidi myslí, vzpomíná

Ája Burešová / CNC / Profimedia
Marie Kovácsová v době vysílání populární reality show
Foto: Ája Burešová / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 7. 2021

Marie Kovácsová (37) na sebe výrazně upozornila v reality show, kdy pod dohledem kamer v roce 2006 prožila několik týdnů v uzavřené vile. Dnes má rodinu a na natáčení vzpomíná v dobrém. "Já tam tehdy nešla pro peníze, mně o tu výhru fakt nešlo, já tam šla vlastně za zážitky a na dovolenou," řekla pro ŽivotvČesku.cz matka šestiletého syna.

Druhá řada reality show VyVolení se začala vysílat 18. února 2006. Vítězem se stal Antonín Jalovec (Tony), který porazil Marii Kovácsovou, která dnes používá příjmení Tomanová.

"Jsem rozvedená, ale to už delší dobu. Mám šestiletého syna Tobiáše a můj partner Filip má dvě holky, jedné je osm let a druhé jsou dva roky, takže doma máme tři děti," vysvětlila Marie pro ŽivotvČesku.cz. Na pobyt ve vile vzpomíná v dobrém, ale chápe, že dnes by se z pobytu pod dohledem kamer dalo získat více pozornosti i financí.

"Na show VyVolení vzpomínám ráda, určitě mi to dalo nějaké zážitky, dlouho jsme se s lidmi z vily i stýkali. Jenže v té době nebyly vůbec sociální sítě, všechno to teprve začínalo, dnes všichni z každé reality show díky třeba Instagramu vytěží mnohem více, to tehdy nešlo. Já tam ale ani tenkrát nešla pro peníze, mně o tu výhru fakt nešlo, já tam šla vlastně za zážitky a na dovolenou. Mně bylo tehdy asi 21 a o penězích jsem nepřemýšlela," přiznala sympatická blondýna, která pracuje v médiích, konkrétně v inzertním oddělení.

"Mám po dovolené ve Francii, kde jsme byli s partnerem. S dětmi chceme ještě stihnout Chorvatsko. Očkovaní zatím nejsme, covid jsme ale už prodělali, tak máme ještě dost protilátek, ale pak se na očkování určitě chystáme," popsala plány na léto potetovaná žena, která prošla velkou proměnou. A také přiznala, jak to tehdy bylo s milostnou scénou v sauně, která pobouřila Česko.

"Nějaké »techtle mechtle« s Plutem (vlastním jménem Daniel António João) tam tehdy byly, ale zase to nebylo tak velké, jak se tehdy psalo. Byly to spíše »techtle«, než »mechtle«, prostě spíše od pasu nahoru a plno alkoholu v žilách," zavzpomínala na erotickou scénku se smíchem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu