Mark Wahlberg během tří týdnů neuvěřitelně přibral. Ukázal břicho, které dříve bylo samý sval

Herec Mark Wahlberg
Herec Mark Wahlberg
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 5. 2021

Herec Mark Wahlberg (49) je díky svým svalům velkou hvězdou akčních filmů. I když zrovna nemusí být ve formě kvůli roli, snaží se dbát na zdravý životní styl, v posledních třech týdnech ale výrazně polevil. Na sociální síti ukázal, jak moc dokázal během pouhých pár dní přibrat. Prý za to vděčí vaření podle receptů slavného šéfkuchaře Lawrence Durana.

Mark Wahlberg platí za jednoho z nejsvalnatějších herců dnešní doby, často se vtěluje do rolí akčních hrdinů, ale v tuto chvíli by asi žádného filmového nepřítele nevyděsil. Za poslední tři týdny výrazně přibral a svaly schoval pod tuky, které si vyjedl a prolenošil.

"Když se musím dostat skutečně do pořádné formy, tak jsem na tekuté stravě a každý den poctivě cvičím, skáču přes švihadlo, zvládnu přes 200 skoků," vysvětlil Wahlberg magazínu Men's Health. Zdá se ale, že aktuálně mu na formě nezáleží.

Zatím se dokázal udržovat ve formě i během pandemie. "Cvičím s manželkou a ona vybere vždy skvělé písně, které k pohybu přímo povzbudí," řekl herec, který v posledních týdnech cvičení i zdravou stravu zanedbával a přibral celých 9 kilogramů.

Herec si uvědomuje, že přibírání je mnohem jednodušší než shazování nadbytečných kilogramů. Proto se nyní chystá znovu pustit do tvrdé práce na svém těle a především zdraví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.