Markéta Konvičková je často sama s dcerou. Jsme zvyklí na všechno, na svatbu nespěcháme, říká o vztahu s pilotem

Zpěvačka Markéta Konvičková se snoubencem
Zpěvačka Markéta Konvičková se snoubencem
Foto: Se svolením Markéty Konvičkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) je velmi atraktivní mladá žena, muži mohou ale její krásu obdivovat maximálně zdáli. Srdce bývalé účastnice SuperStar už před lety získal René Kuboš (33), se kterým je zasnoubená a jenž je otcem rozkošné Amálky. Snoubenci jsou často pracovně vytíženi a moc času pro sebe jim nezbývá, vztah je přesto šťastný, stabilní a láskyplný. "Jsme spolu sedm let a za tu dobu jsme zažili situace, kdy jsme spolu byli 24 hodin denně, ale i chvíle, kdy jsme bez sebe byli měsíc či dva. Jsme opravdu zvyklí na všechny výkyvové stavy," řekla Markéta Konvičková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, jak lety tatínka vnímá dcerka.

Markéta Konvičková je úspěšnou zpěvačkou, René Kuboš se živí jako pilot. Tato zaměstnání vyžadují časové nasazení a často se stává, že spolu mladí snoubenci tráví méně času, než by sami chtěli. Společné chvíle si naplno užívají, po letech ve vztahu jsou zvyklí na ledacos a zdá se, že jejich láska překoná vše. Pohledná blondýnka vysvětlila, díky čemu je jejich pouto stále nejen silné, ale dokonce nadále vzkvétá.

"My jsme s partnerem zvyklí na veškeré situace. Jsme spolu sedm let a za tu dobu jsme zažili situace, kdy jsme spolu byli 24 hodin denně, ale i chvíle, kdy jsme bez sebe byli měsíc či dva. Jsme opravdu zvyklí na všechny výkyvové stavy, umíme si to nastavit a jsme vděční za každou volnou chvilku. Je to sezónní záležitost, hodně teď létá, já jsem doma s malou, ale harmonie je tam pořád," řekla pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková.

V září loňského roku přivedla na svět prvního potomka - dceru Amálku. Ta zanedlouho oslaví rok a rodičům dělá jen radost. Vzhledem k tomu, že René Kuboš je kvůli svému povolání často na cestách, tráví víc času s maminkou. Mnozí by si mohli myslet, že je moc malá na to, aby vnímala tatínkův odjezd, ale opak je pravdou. Stejně tak vnímá jeho lásku.

"Já si myslím, že děti od narození nasávají všechno, co se kolem nich děje. Naposledy když odlétal a dělal na ni »papa«, začala plakat, protože přeci jen je jí vzácnější táta než já jako mamka, kterou má každý den na očích. Přestože je malá, jeho lásku vnímá a když odjíždí, není jí to jedno. Když s ní je, vidím, že se na 150 procent milují navzájem. Pokud nejsou spolu, chybí si - a tak si myslím, že to má být. Je to tatínkova vysněná holčička a kdyby mohl, je s ní nonstop," popsala zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz pouto, které mezi sebou mají dcerka s milujícím otcem.

V únoru 2020 se sympatická zpěvačka pochlubila zásnubami. Do roka a do dne svatbu nestihla, ale se snoubencem na termín ani netlačí. "Na svatbu už nespěcháme. Partner byl rychlejší v jiném směru a máme dítě dřív než svatbu (směje se). Člověk má asi životní cíle - nejdřív svatba, pak dítě, dům, takový postup... ale my jsme otevření životu. Neplánovali jsme dům, Amálku, ani svatbu. Všechno vyplynulo přirozeně. V té době, která dnes panuje, není plánování svatby úplně na pořadu dne. Raději dokončíme domeček, jsme rádi, že Amálka je zdravá a roste. Třeba nám na svatbu, až bude chodit, donese prstýnky a půjde za družičku," dodala pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková, která už léta žije ve spokojeném vztahu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.