Markéta Konvičková si užívá na dovolené s rozkošnou dcerou, ukázala milý snímek. O druhém dítěti zatím neuvažujeme, říká

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2023

Zimní měsíce si pobytem v teple zpestřuje zpěvačka Markéta Konvičková (28). S partnerem a roztomilou dcerou Amálkou (2) se vydala k moři do Ománu, odkud se také na sociální síti pochlubila roztomilou momentkou od bazénu spolu s holčičkou, která je její malou kopií. Pro redakci ŽivotvČesku.cz prozradila, že s malou slečnou má natolik blízký vztah, že si zatím neumí představit, že by se měla stát maminkou podruhé. "Nedokážu si teď představit, že bych dělila lásku mezi dvě děti," uvedla.

S partnerem Reném Kubošem a společnou dcerou Amálkou si někdejší finalistka SuperStar vyrazila na dovolenou do Ománu, kde čerpá síly pro nadcházející měsíce. A jak uvedla na sociální síti Instagram, kde také zveřejnila momentku od bazénu, lepší místo by si jen sotva dovedla představit.

"Jestli přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou s rodinou, s dětmi, musím říct, že Omán doporučuju všemi deseti. Dneska máme 25 stupňů, sluníčko, bazén má snad 30 a moře 26! A o jídle ani nemluvím," pochvalovala si blond umělkyně na svém profilu.

Chvíle s malou dcerkou si velmi užívá. Možná o to více, že nějakou dobu vůbec nebylo kvůli jejímu zdravotnímu stavu jasné, zda vůbec někdy bude moci rodinu mít. Prodělala totiž vzácné nádorové onemocnění ženských orgánů, o kterém poměrně otevřeně mluví, aby dodala odvahu dalším ženám a dívkám, kterých by se podobné potíže mohly týkat.

Před časem pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že do budoucna by si přála další dítě určitě, teď chce ale být ještě nějaký čas pouze s dcerkou. "Aktuálně o druhém dítěti neuvažujeme. Bez ohledu na můj zdravotní stav. Chtěla bych se ještě aspoň rok nebo dva věnovat jen Amálce. Nedokážu si teď představit, že bych dělila lásku mezi dvě děti," svěřila se mladá maminka, jež s otcem dcery, který se živí jako pilot, tvoří pár už dlouhé roky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.