Markéta Konvičková si velmi nepříjemně ublížila. O svém zranění, které působí velmi děsivě, promluvila

Zpěvačka poskytla redakci snímek, ze kterého mrazí
Zpěvačka poskytla redakci snímek, ze kterého mrazí
Foto: Se svolením Markéty Konvičkové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2022

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) vyděsila fanoušky hadičkami trčícími z nohy. Při popisu problému dokázala, že rodičovství může být občas životu nebezpečné. "Uklouzla jsem po hračce," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz děsivě vypadající zranění.

Obvaz a hadičky na noze dokázaly vyděsit nejednoho fanouška Markéty Konvičkové. Proto ji redakce ŽivotvČesku.cz oslovila s otázkou, jak k hrůzostrašnému úrazu přišla. "Ono to vypadá hrůzostrašně, ale není to naštěstí nic velkého, prostě jsem uklouzla po hračce a rozedřela si nohu až na kost," vysvětlila sympatická zpěvačka, která je maminkou dcery Amálky (1). Tu má s partnerem Reném Kubošem, který se živí jako pilot.

I když snímek vypadá velmi dramaticky, v současnosti je noha ve fázi hojení. "Mám na to takový přístroj, který by měl tu ránu vlastně tlakovat, což urychlí hojení. Momentálně tedy hodně ležím, starám se o dceru na jedné noze a nějak to zvládám," uvedla Markéta Konvičková pro ŽivotvČesku.cz. Dodala, že až na tento karambol prožívá šťastné období a užívá si mateřské povinnosti.

Obavám fanoušků se však nelze divit, protože si zpěvačka nedávno prošla náročným obdobím, ve kterém ji trápily závažné zdravotní obtíže. V roce 2019 totiž prodělala léčbu nádoru na vaječníku, který způsobil, že zpěvačka otékala v obličeji, přibrala, a dokonce jeden čas musela nosit paruku. Než nemoc přiznala veřejně, musela si vyslechnout řadu nepěkných narážek na svůj vzhled.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.