Reklama:

Markéta Konvičková vylíčila překvapivý průběh první dovolené s dcerkou. Byl to nádech, říká

Zpěvačka Markéta Konvičková
Zpěvačka Markéta Konvičková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 4. 2021

Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se v září loňského roku stala maminkou. Vedle dcerky Amálky jen kvete a nyní se poprvé s holčičkou podívala i k moři. Z dovolené se všichni vrátili nadšení a Amálka zvládla i cestu letadlem na výbornou. "V životě jsem neviděla svou dceru šťastnější, byla v bazénu, v moři, pořád vysmátá, utahaná z čerstvého vzduchu a usínala všude. Moc jsme si to užili," řekla pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková.

Reklama:

Markéta Konvičková si už několik měsíců užívá mateřství a vedle své rozkošné dcery Amálky jen kvete. Nyní se poprvé od doby, co se stala maminkou, podívala k moři a zážitek si z toho odnesla celá rodina. Amálka zvládla dokonce i cestu letadlem bez pláče. Zpěvačka popsala, jak výlet za teplem proběhl a jaké má do budoucna plány ve výchově.

Reklama:

"Jsem z toho nadšená. Nádech, který v Česku už pár měsíců není umožněný, u moře byl. Člověk to nejvíc vidí na dětech, v životě jsem neviděla svou dceru šťastnější, byla v bazénu, v moři, pořád vysmátá, utahaná z čerstvého vzduchu a usínala všude. Moc jsme si to užili, Amálka se vrátila jako jiné dítě. Nechci tím říct, že nebyla super předtím, ale teď je na ní vidět, že čtyři zdi doma jsou pro ni málo. Už přemýšlím, jak se tam zase vrátit zpátky," řekla Markéta Konvičková pro ŽivotvČesku.cz.

Dovolená s dcerkou byla jiná než ty v době, kdy Markéta ještě nebyla maminkou. "Samozřejmě dovolená s dítětem není o tom, že se jdete opalovat nebo na drink, všechno je přizpůsobené miminku. O to větší je pak radost, když udělá nějaký pokrok, Amálka tam začala už úplně lézt, prospívala a já jsem měla radost proto, že ona měla radost. Dovolená nebyla cestovní, jako máme s partnerem sami, nebyli bychom jen na hotelu nebo u moře, ale miminko vám to vrací v jiných směrech, je to nádhera," popsala dovolenou nadšená zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Tatínkem malé Amálky je René Kuboš, který je povoláním pilot. Zdá se, že lásku k létání po něm dcerka zdědila, protože cestu zvládla na jedničku. "Letadlo vůbec neproplakala, ani start, ani přistání, takže mám radost, že to takhle maličká zvládla. Při přistání plakala jiná miminka a Amálka byla vysmátá, tak jsem říkala, že asi má být po kom, protože partner je pilot," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka.

Markéta Konvičková je velmi oblíbenou zpěvačkou a přestože kultura zatím ještě neožila, na léto už se těší a doufá, že plány koronavirová situace nezhatí. "Pár koncertů na léto tam je, ale vše je otevřené, čekáme co bude. Lidé musí spíš sledovat Instagram nebo Facebook, já to tam budu průběžně dávat, zda akce bude, nebo ne. Doufejme, že ano, já se těším. Lidé na léto zábavu plánují, tak se aspoň něco děje a třeba Amálce konečně ukážu i pódium," řekla pro ŽivotvČesku.cz mladá umělkyně.

Amálka má za sebou první let a v létě se možná podívá i na pódium. Rodiče ji ale v budoucnu určitě nechtějí tlačit svými směry. "Nemám ambice ji tahat do showbyznysu a partner nemá ambice ji tahat do vzduchu. Oba víme, co to obnáší a ani jeden nemáme lehké povolání, co se týče třeba stresových situací. Ukázat jí to je ale fajn. Partner si dělá legraci, že bude hrát hokej. Nikdy z ní právničku, doktorku nebo tenistku dělat nebudeme. Vybere si, co bude mít sama ráda a v tom ji podpoříme. Když bude chtít třeba rozvážet poštovní balíky, má mou maximální podporu. Vnímám spíš ji než sebe, ona učí mě, ne já ji," dodala pro ŽivotvČesku.cz Markéta Konvičková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: