Maroš Kramár se konečně na veřejnosti ukázal s půvabnou partnerkou. Prozradil, jak to má aktuálně se svatbou

Maroš Kramár s partnerkou
Maroš Kramár s partnerkou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2021

Dlouhou dobu byla přítelkyně herce Maroše Kramára (62) trochu paní »Columbová«. Ve společnosti se po jeho boku neukazovala a pokud ano, snažila se působit nenápadně. To se ale nyní změnilo. Sympatická brunetka Ina Oravcová (36) se po boku svého partnera objevila na filmovém festivalu a teď se na pár ze všech stran slétají pochvalné komentáře. Dokonce se v kuloárech povídá, že se bude ženit. "Člověk si jen vyjde s přítelkyní a už se bude ženit," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz herec.

S partnerkou Inou Oravcovou tvoří Maroš Kramár pár již rok a půl. Spojuje je kromě lásky také práce, Iva totiž dělá manažerku Kramárova divadla Vo věži. Ještě před novým vztahem se rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (53), s níž byl ženatý dlouhých pětadvacet let. Spolu mají tři děti - dceru Tamaru (20) a syny Timura (19) a Marka (12).

Ještě nedávno se dvojice prakticky neobjevovala na veřejnosti pohromadě, a pokud ano, jako tomu bylo například při nedávné premiéře nového Jamese Bonda, držela se Iva zpátky a dokonce odmítala po boku svého partnera pózovat. Jak se ale zdá, to je nyní minulostí. Maroše Kramára totiž jeho polovička doprovodila na bratislavský filmový festival Be2Can, který promítá to nejlepší z filmových festivalů v Benátkách, Berlíně a Cannes.

Dvojice vypadala velmi uvolněně a přirozeně. Iviny úhybné manévry jsou pryč a tak není divu, že se vyrojily otázky, zda se náhodou herec nechystá posunout vztah na další úroveň a vstoupit s pohlednou Ivou do svazku manželského. "To je zajímavé. Člověk si jen vyjde s přítelkyní a už se bude ženit," řekl dobře naladěný Maroš Kramár pro ŽivotvČesku.cz. "Ne, opravdu nemám v plánu se oženit. Je mi takhle fajn, přítelkyni je takhle fajn a máme se moc dobře," uvedl představitel Johna Linharta ze Slunečné domněnky některých na pravou míru.

"Rád bych řekl svým fanouškům, ať se taky mají dobře a že se na ně těším, až se uvidíme třeba v divadle. A taky bych jim přál co nejmíň hejtu, protože si sami děláme svět horší," vzkázal přes ŽivotvČesku.cz herec svým fanouškům. "Ošklivých věcí a nadávek je plný internet a doufám, že za to budou padat nějaké tresty, protože je to opravdu hrozné. A mnohdy to dělají i média. Naštěstí znám ale také spoustu hodných a slušných novinářů, kterých si vážím," dodal pro ŽivotvČesku.cz charismatický představitel desítek filmových i divadelních rolí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.