Marta Jandová oslavila osm let od svatby. Vysvětlila, v čem je manžel, povoláním gynekolog, lepší než všichni její bývalí partneři

Zpěvačka Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem
Zpěvačka Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 7. 2022

Vztah zpěvačky Marty Jandové (48) a gynekologa Miroslava Vernera (44) trvá už dlouhých jedenáct let. Po třech letech známosti se vzali a v roce 2013 se jim narodila dcera Maruška (8). Při příležitosti výročí seznámení i svatby se dcera Petra Jandy (80) pro ŽivotvČesku.cz rozpovídala o tom, čeho si na svém manželovi nejvíce váží.

Než našla pohledná brunetka štěstí v náruči lékaře, prošla si manželstvím s kytaristou Thorstenem Mewesem (46) z vlastní kapely Die Happy a vztahy s popovým zpěvákem Sashou (50) a podnikatelem a producentem Viktorem Mrázem (55).

V roce 2011 se zamilovala do Miroslava Vernera a před pár dny oslavili jedenácté výročí od seznámení. Na svatbu, která se konala o tři roky později, si pár vybral stejné datum, a to 27. června. Mezitím ale ještě stihla porodit dceru Marušku.

A při příležitosti vyznala muzikantka na sociálních sítích svému muži lásku. "Miluju Tě. Pořád," napsala s tím, že mu děkuje nejen za něj samotného, ale i za dceru Marušku, srandu a lásku.

Následně i prozradila, jakou jeho vlastnost má ráda a proč si ho cení. "Na manželovi si nejvíce vážím toho, že když máme, nechci říct vyloženě problém, tak si o všem můžeme popovídat. Vymluvit se z toho, odehnat mraky, aby zase svítilo sluníčko a aby se ve vztahu pročistil vzduch. Žádný z mých předchozích partnerů to neuměl, o to cennější to pro mě je," pochválila pro ŽivotvČesku.cz svého muže populární zpěvačka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.