Marta Jandová prozradila, co dostala k narozeninám od dcerky a manžela. Od rána brečím, říká

Zpěvačka Marta Jandová
Zpěvačka Marta Jandová
Foto: nextfoto.cz

Zpěvačka Marta Jandová dnes oslavila 47. narozeniny. Jedná se už o druhé, které prožívá během pandemie, skromná oslava jí ale nevadí. Část dnešního dne strávila i na natáčení show plné kostýmů a tak ji kromě rodiny potěšili i kolegové, přestože narozeniny jako takové zpěvačka příliš intenzivně neprožívá. "Spíš to beru tak, že jsem o rok starší a je hezké, že se máme rádi," uvedla Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co ji dojalo k slzám.

Marta Jandová, která je aktuálně účastnicí show plné kostýmů vysílané na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici, slaví 47. narozeniny. Kvůli koronaviru nemůže uspořádat velkou oslavu, ale vůbec ji to netrápí. Narozeniny nijak zvlášť neprožívá a váží si hlavně toho, že okolo sebe má milující blízké a je po zdravotní stránce v pořádku.

"Já už jsem v takovém věku, což ale neznamená, že jsem stará, že se těším víc na narozeniny ostatních než na svoje. Vůbec mi nevadí, že nemůže být veliká oslava, protože ty, se kterými to chci oslavit nejvíc, mám stejně doma. Oslava bude trošku brzká, aby pak malá mohla jít spát, bude jen v malém rodinném kruhu, s malým dortíkem. Kytičku i dáreček jsem od Marušky a manžela dostala. Spíš to beru tak, že jsem o rok starší a je hezké, že se máme rádi. O rok jsem přežila svou maminku a tak jsem ráda, že jsem zdravá, žiju a mám kolem sebe skvělou rodinu," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka Marta Jandová.

Část dnešního dne Marta trávila i na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, kde soutěží už podruhé. Popsala, čím ji dojali a potěšili kolegové. Velkou radost jí udělali i sedmiletá dcerka Maruška a manžel Miroslav. Prozradila, jaké dárky od svých nejbližších dostala.

"Na natáčení jsem brečela, najednou přišel dort, kytička, poplakaly jsme si i s Jitkou Čvančarovou. Říkala jsem si, že od rána brečím. Nejdřív když mi dcerka dala dárek, nakreslila mi obrázky a dala mi dopis, pak na Tváři, tak jsem zvědavá, jestli mě nerozbrečí manžel. Ten mě spíš potěšil, protože mi dal krásný dáreček. Dává mi tenké prstýnky, které se dají vrstvit na sebe. Ještě do toho dal modrý kamínek, ze kterého jsem měla i zásnubní prstýnek, tak to je i symbolické. Letos v červnu spolu budeme už 10 let," doplnila dojatá Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka Marta Jandová (47) a její manžel Miroslav Verner si vyšli do společnosti u přílež...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.