Marta Jandová s manželem slaví výročí svatby. Komunikace je důležitá, u nás nikdy není dusno, říká

Zpěvačka Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem
Zpěvačka Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2021

Zpěvačka Marta Jandová (47) a její manžel Miroslav Verner oslavili 7. výročí svatby. Do svazku manželského vstoupili 27. června 2014 a ve společnosti i po dlouhém vztahu vypadají oba šťastně a stále zamilovaně. "Já jsem si takového muže vždy přála," řekla Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz a popsala recept na spokojené manželství.

Marta Jandová se na sociálních sítích pochlubila, že s manželem opožděně oslavila 10. výročí prvního polibku a 7. výročí svatby. Zdá se, že tento pár k sobě svedl sám osud, ani po dlouholeté známosti totiž zamilovanost manželů neslábne a zdá se, že naopak sílí. Recept na šťastný vztah podle zpěvačky tkví především v obyčejné komunikaci.

"Co jsme se naučili my dva spolu, je o všem mluvit. Když je nějaký problém, i když člověk potřebuje chvilku v klidu. Když vznikne běžný problém, jako dřívější nebo pozdní příchod, není uklizeno, něco se zapomnělo nakoupit, tak si to musíte vyříkat. Nebouchneme dveřmi, neodejdeme, u nás není nikdy dusno," řekla Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz.

Podle zpěvačky muži v komunikaci příliš nevynikají. "Já jsem si takového muže vždy přála, se kterým bych mohla o problémech mluvit, moc mužů to neumí, aspoň dřív to neuměli. Raději mlčeli a nechali to vyšumět, my ale doma mluvíme a proto jsme asi tak dobří parťáci. Nemáme sevřené žaludky a narovinu si řekneme, co tomu druhému vadí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz porotkyně talentové show.

Půvabná Bella Hadidová (25) patří mezi nejúspěšnější modelky současnosti. Předvádí modely ...

"Když spolu lidé mluví a zjistí, že mají názory na život úplně jiné, tak od sebe mohou jít dřív, než to bude o hodně těžší. Myslím si, že ta komunikace je hodně důležitá," dodala pro ŽivotvČesku.cz Marta Jandová, která je už 7 let ve spokojeném manželství a s Miroslavem Vernerem má krásnou dcerku Marušku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.