Marta Jandová s manželem ve společnosti. Prozradila recept na vztah. Takového muže jsem si vždy přála, říká

Nextfoto.cz
Zpěvačka Marta Jandová s manželem Miroslavem Vernerem
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 13. 5. 2021

Zpěvačka Marta Jandová (47) a její manžel Miroslav Verner si vyšli do společnosti u příležitosti vernisáže výstavy Svět pohádek Boženy Němcové. Bok po boku vyzařovali štěstí a rozdávali úsměvy, že žijí ve spokojeném manželství tak bylo více než evidentní. "Já jsem si takového muže vždy přála," řekla pro ŽivotvČesku.cz Marta Jandová a prozradila recept na skvěle fungující vztah.

Kultura po dlouhých měsících tvrdých restrikcí znovu ožívá a tak se mohly osobnosti českého showbyznysu vydat do společnosti. Marta Jandová a její manžel Miroslav Verner na vernisáži výstavy zářili štěstím a vypadali zamilovaně, přitom za sebou mají už téměř 7 let manželství. Zpěvačka prozradila, jaký je podle ní recept na spokojený vztah.

"Je důležité, aby se potkali dva lidé, kteří si opravdu rozumí. Co jsme se naučili my dva spolu, je o všem mluvit. Když je nějaký problém, i když člověk potřebuje chvilku v klidu. Když vznikne běžný problém, jako dřívější nebo pozdní příchod, není uklizeno, něco se zapomnělo nakoupit, tak si to musíte vyříkat. Nebouchneme dveřmi, neodejdeme, u nás není nikdy dusno," řekla Marta Jandová pro ŽivotvČesku.cz.

Miroslav Verner je v očích své manželky vysněným partnerem. "Já jsem si takového muže vždy přála, se kterým bych mohla o problémech mluvit, moc mužů to neumí, aspoň dřív to neuměli. Raději mlčeli a nechali to vyšumět, my ale doma mluvíme a proto jsme asi tak dobří parťáci. Nemáme sevřené žaludky a narovinu si řekneme, co tomu druhému vadí. Ten druhý si to vyslechne, taky je třeba chvíli naštvaný, ale do pěti minut je vše vyřízené a jsme zase v pohodě. Já bych řekla, že tohle je častá potíž u lidí, že se bojí si říct, co jim na tom druhém vadí," vysvětlila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Podle účastnice show plné kostýmů komunikace často vázla ze strany mužů, ti ale postupně přicházejí na to, že je důležitá. "Muži se mluvit pomalu učí, vidí, že jinudy cesta nevede a měnit partnerky není způsob, jak z problému ven. Když ta první zamilovanost pomine, tak zjistíme, že všechny problémy těch párů jsou často o tom samém, opakují se. Když spolu lidé mluví a zjistí, že mají názory na život úplně jiné, tak od sebe mohou jít dřív, než to bude o hodně těžší. Myslím si, že ta komunikace je hodně důležitá," dodala pro ŽivotvČesku.cz Marta Jandová.

Agáta Hanychová (37) již několik týdnů tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu