Martin Dejdar ukázal syna, který je jeho věrnou kopií. Podobu zhodnotila Alice Bendová

Herec Martin Dejdar se synem
Herec Martin Dejdar se synem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2021

Herec Martin Dejdar (56) se u příležitosti slavnostního otevření prodejny v Praze ukázal ve společnosti po boku syna. Dvaadvacetiletý Matěj podobu se slavným otcem rozhodně nezapře a nelze přehlédnout ani to, že už je z něj šarmantní dospělý muž.

Martin Dejdar, kterého si diváci v uplynulých letech oblíbili především jako Ozzáka v sitcomu Comeback, vyvedl do společnosti svého jediného syna. Matěj dospěl v sympatického muže a jako by otci z oka vypadl. Téměř jediné, v čem se otec se synem lišili, byla barva vlasů a upravené vousy, kterými se Matěj pyšní.

Na slavnostní otevření prodejny přišel Martin Dejdar v saku a černých kalhotech, jeho syn se pak oblékl o něco ležérněji. V šedých kalhotech a bílém triku s dlouhým rukávem ovšem vynikla jeho sportovní postava, za niž vděčí především dlouholetému hraní hokeje. Snu o profesionální sportovní kariéře se ale musel kvůli zdravotním problémům vzdát.

Společně s Martinem Dejdarem a jeho synem na akci dorazila i řada dalších slavných osobností, mezi nimi například herečka Alice Bendová, modelka Simona Krainová či moderátorka Gabriela Partyšová.

"Já myslím, že jsme si to všichni užili, i když já jsem tam nebyla dlouho. Martin a Matěj jsou moji kluci, mám je oba moc ráda. Podoba mezi nimi je veliká, třeba ve vlasech. Matěj je akorát drobnější, ale tátu dožene, on to nechce slyšet, ale dožene ho. Je roztomilé, jak jsou si podobní," řekla Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz o podobě mezi slavným otcem a synem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.