Martin Donutil a Sára Affašová přišli o miminko. Podobný osud potkal modelku Natálii Kočendovou. Popsala, jak se se ztrátou vyrovnala

Martin Donutil a Sára Affašová
Martin Donutil a Sára Affašová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2022

Herečka Sára Affašová (28), partnerka herce Martina Donutila (31), oznámila na svém Instagramu velmi smutnou zprávu. A to, že přišla o miminko. Podobný osud zastihl před dvěma lety modelku Natálii Kočendovou (22). Tedy tragédie, jakou by nechtěla zažít žádná nastávající maminka. V šestém měsíci těhotenství přišla o syna. Miss International Czech Republic 2020 pro ŽivotvČesku.cz uvedla, jak se se situací, která je nesmírně bolestivá, vyrovnala.

"Tohle mělo být to nejšťastnější období našich životů. Místo toho přišel tvrdej pád do hluboký propasti, tak hluboký, že i když mám pocit, že už víc na dně být nelze, za chvilku spadnu ještě hlouběji," uvedla v úvodu svého velmi smutného sdělení partnerka Martina Donutila, syna známého herce Miroslava Donutila (71), že přišla o miminko. Svá slova na Instagramu uvedla tři dny po tragické události.

"Ze 17. na 18. v noci jsem přestala cítit pohyby miminka, přestalo mu tlouct srdíčko. Den před oficiálním termínem porodu, 18.10. večer jsem po vyvolávání nakonec přirozenou cestou porodila našeho přenádhernýho syna Matyáše Donutila, 3130g, 50cm. Bez dušičky. Matyáš byl do poslední chvíle naprosto zdravej. Nikdo neví, co se mohlo stát," uvedla zdrcená Sára Affašová na svém Instagramu.

S podobnou nepřízní osudu se musela vyrovnat i rodačka z Karviné Natálie Kočendová, která se letos v červnu s partnerem a známým barberem Lukášem Vlačuhou - vystupujícím pod uměleckým jménem Laky Royal - dohodla na rozchodu.

"Já jsem na tom ze začátku byla opravdu hodně špatně, pořád jsem jen ležela v posteli a brečela. Potom se mě přítel snažil rozveselit, díky němu a rodině jsem to zvládla," popsala před časem Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz.

Na sociální sítí Instagram dokonce půvabná plavovláska zveřejnila příspěvek věnovaný smutné události, která se stala před dvěma lety, když přišla o nenarozené dítě. "Chybíš mi, Nathánku. Rok zpět bych napsala, že jsem zdrcená.. Ano, neskutečně mě to bolí… Ale dnes bych Ti chtěla poděkovat za vše, co jsi mi dal, a co jsi mě naučil. Miluji Tě," napsala emotivně modelka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.