Martin Fenin bude tatínkem, snoubenka Betka je těhotná. Chtěl bych holčičku, prozradil

Martin se svou půvabnou partnerkou
Martin se svou půvabnou partnerkou
Foto: Archiv Martina Fenina
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2020

Fotbalový bouřlivák Martin Fenin (33) se stane pyšným tatínkem. Před časem se zasnoubil, teď čeká s partnerkou Betkou Hubockou (31) prvního společného potomka. "Přál bych si holčičku," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Láska, ta vyléčí všechny životní šrámy. O staré pravdě se rozmluvil Martin Fenin. Rebel, jehož srdce si získala půvabná policistka, opět žije život plný radosti a čekají potomka.

"Strašně bych chtěl holčičku, ty holky jsou k těm tatínkům víc takové citlivé a mají k nim hezký a pevný vztah. Ale i kdyby se narodil kluk, tak z toho mám velkou radost a pokoru," prozradil pro ŽivotvČesku.cz fotbalový bouřlivák, který si v minulosti prošel těžkými životními zkouškami.

Martin s partnerkou zatím nemají vybrané jméno. Ale je vidět, že půvabná partnerka Martina změnila a po svých životních eskapádách seká latinu. Navíc se chystají na svatbu.

"Betka mě srovnala do latě. Teď nás čeká svatba, protože se říká do roka a do dne a z toho rozhodně neuteču," usmíval se muž, o jehož talentu se dříve mluvilo po celé Evropě, aktuálně valí za Řeporyje. S partnerkou se zasnoubili začátkem roku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.