Martin Fenin se pochlubil svou rozkošnou dcerou. Už jí je 6 měsíců a plánujeme druhé dítě, říká fotbalový talent

Pyšný tatínek s dcerou a manželkou
Pyšný tatínek s dcerou a manželkou
Foto: Se svolením Martina Fenina
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2021

Jeden z největších talentů své doby a vicemistr světa do dvaceti let Martin Fenin (34) se letos v březnu dočkal vytouženého potomka. Na svět mu ho přivedla jeho manželka Beata. Dcerka, která přišla na svět nemocnici v Motole a dostala jméno Mia, roste jako z vody. "Už jí je šest měsíců a roli otce si náramně užívám. Už mám od ní tu zpětnou vazbu, že se směje, vydává zvuky a já se tím ohromně bavím," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný fotbalista s tím, že v plánu s manželkou mají dalšího potomka.

Tatínkovo malé štěstí měřilo při narození 47 cm a vážilo 2,8 kg. Martin přiznal, že roli otce si maximálně užívá. "Ze začátku to je spíše pro ty maminky, ale teď když dcera už vydává zvuky, směje se, tak si tu roli otce užívám maximálně. Myslím, že tomu tak je už měsíc a půl," přiblížil pro ŽivotvĆesku.cz Martin Fenin.

Martin Fenin vstřelil gól ve finále Mistrovství světa do 20 let a svým fotbalovým uměním fascinoval německou Bundesligu. Ale má za sebou také nepříjemné životní etapy, kdy se musel vypořádat se závislostí na alkoholu a zvednout se z pomyslného dna. V současnosti je maximálně zodpovědným otcem, který prožívá jedno z nejemotivnějších a nejšťastnějších období v životě. Jenže rodina má vyšší cíle. Chce malé Mie pořídit sourozence.

"Určitě plánujeme ještě jednoho potomka. Chtěl bych zase holčičku, nějak jsem k těm holkám přirostl. A hlavně s manželkou chceme, aby Mia nebyla jedináček," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz pyšný tatínek, který se redakci pochlubil skutečně roztomilými snímky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.