Martin Fenin se pochlubil svým malým andílkem. Poslední 2 týdny jsou božské, říká o dceři Mie

Martin Fenin se svou dcerou
Martin Fenin se svou dcerou
Foto: Se svolením Martina Fenina
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2021

Jeden z největších talentů své doby a vicemistr světa do dvaceti let Martin Fenin (34) se letos v březnu dočkal vytouženého potomka. Na svět mu ho přivedla jeho manželka Beata. Novorozená dcerka, která přišla na svět nemocnici v Motole, dostala jméno Mia. "Jsem určitě hrozně pyšný táta. Rodičovství si užívám a každý den je lepší a lepší," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný fotbalista.

Tatínkovo malé štěstí měřilo při narození 47 cm a vážilo 2,8 kg. Martin přiznal, že roli otce si maximálně užívá. "Poslední 2 týdny jsou skutečně božské a vychutnávám si je, protože už mám od dcery takovou tu zpětnou vazbu. Jasně, že ji miluji od narození, ale teď už komunikujeme, usmívá se, ten vztah se ještě více prohlubuje, myslím, že to zná každý táta. Teď už se snaží se mnou povídat, no je to krása," řekl pro ŽivotvČesku.cz legendární fotbalista, který se krátce před narozením dcery oženil.

Martin Fenin vstřelil gól ve finále Mistrovství světa do 20 let a svým fotbalovým uměním fascinoval německou Bundesligu. Ale má za sebou také nepříjemné životní etapy, kdy se musel vypořádat se závislostí na alkoholu a zvednout se z pomyslného dna. V současnosti je maximálně zodpovědným otcem, který prožívá jedno z nejemotivnějších a nejšťastnějších období v životě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.